Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy a hány millióhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy a hány millióhoz, hogy találok ilyen nőt? Kattints és olvass!

Figyelt kérdés

-szűz és házasságig kibírná


-ha egymást választottuk akkor nem enged magának később sem semmi olyan szitut férfiakkal ami félreérthető v bajt hozhat


-a kapcsolatunkban visszafogottan öltözik, nincs feltűnési kényszere


-ő is úgy van vele, hogy a természetesség és a szépség együtt értendők


-a karriert és a lakhelyet illetően velem kész merész váltásra a sokkal jobbért


-ha valamiben a régi megoldás működík nem erőlködik az újjal


-undorodik minden szexuális agymenéstől (velem együtt)


-amiről nem tehetünk azért nem nézzük le egymást



cserébe persze mindez és jópár olyan dolog ami ma már kevesek része kapcsolatban


2018. jún. 11. 08:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
elég sok a fapina
2018. jún. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
kb 100 -200 éves időzavarban vagy
2018. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nőt nem fogsz találni.
2018. jún. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hol keresed. Ha Magyarországon, akkor 1000-ből 1 nő ilyen, Utah államban viszont minden második valami mormon szektához tartozik.
2018. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

"természetesség"


Tehát sehol sem szőrteleníthet?

2018. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

tudom hogy időzavarban vagyok, direkt van


kb 150 éve ível lefele a modern társadalmaink pályája


és az akkor becsúszott hibákat is főleg az ilyen időzavaros emberek értik, kezelik jól :)

2018. jún. 11. 09:16
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Mélyen vallásos keresztényeknél lehet hasonlók beállítottságúakkal találkozni, nekem is akad egy-két ilyen régebbi ismerősöm, talán csak a karrier/lakhatási váltások ütköznek akadályba. De ők jellemzően vidékiek is, ahol a konzervatívabb felfogás is jelen van.


"-a karriert és a lakhelyet illetően velem kész merész váltásra a sokkal jobbért

-ha valamiben a régi megoldás működík nem erőlködik az újjal"

--> Ez a kettő némileg ellentmondásba tud ütközni egymással. Ha van egy biztos munkahely, biztos lakhatás, akkor nem azt szeretnéd hogy preferálja ha jön egy kecsegtető munkalehetőség valahol nagyon messze?


Egy elég konzervatív személyiséget keresel, aki ugyanakkor nagyon rugalmas abban, hogy hol él/mit dolgozik. Hát nem mondom, hogy esélytelen, de szerintem mindenki meg tudja találni a maga párját. Hajrá hozzá!

2018. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

nem akartam úgy írni, hogy mindent ott tud hagyni értem mert én egy olyan nagyon ügyes és gazdag fószer vagyok, hogy na..


és igazából nem is ezt takarja a dolog


van közte ellentmondás de ez a kettő dolog utal arra, hogy könnyen azonosul a legjobb megoldással

2018. jún. 11. 09:28
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
Inkább arra utal, hogy egy csicskát akarsz magad mellé, akin uralkodhatsz.
2018. jún. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
16%
Nekem szimpi vagy, én pont ilyen lány voltam, de már elkeltem egy ideje. De vannak ilyen ismerőseim is, bár nem sok, mert az ugrik veled munka miatt részét még nehezebbnek érzem, mint az erkölcsit. Legalábbis az én ismerősi körömben.
2018. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!