Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajom nincs kibèkülve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom nincs kibèkülve magával hogy hófehèrke. Ezèrt midig szolizik. De èn mondtam neki hogy nekem így is tetszik ès nagyon szèp. Ezèrt kivan akadva rám . De mièrt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 09:02
 1/10 iamaveryniceguy ***** válasza:
50%
Azért mert még csak "csaj", majd ha nő lesz, akkor normális lesz.
2018. jún. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Fogadd el, hogy ő barnán jobban szereti magát.
2018. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Én is tetszenék a barátomnak az eredeti színemmel, de akkor is járok szolizni, mert már nem bírtam elviselni, hogy minden második ember beszól az UTCÁN a fehér színem miatt. Jobban is nézek ki így - egészségesnek. Mondjuk én nem járok gyakran.
2018. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert a szolizást NEM MIATTAD csinálja, hanem saját maga miatt. Nem neked hanem magának akar tetszeni.
2018. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

“minden második ember beszól az UTCÁN“


Számomra is sokkoló egyébként, hogy Pest utcáin felnőtt enberek rendszeresen beszólogatnak másoknak a külsejük miatt. Komolyan, mintha az óvodában lennénk, nagyon szánalmas. Pl nekem nagyobb az orrom az átlagnál, és arra szoktak beszólogatni(meg is fogom műttetni), pedig amúgy csinos lány vagyok és tök helyes pasiknak szoktam tetszeni. Tök nevetséges..


A barátnőd meg, kérdező, lehet magának akar tetszeni jobban, nem neked.

2018. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Fogadd el.

Nekem az exbarátnőm hisztizett a tetkóim miatt. Nagyot nézett amikor benyitott arra, hogy egy tetovált lány ül az arcomon :D

2018. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose szóltak még be emiatt, de tuti visszaszólnék, hogy büszke fehér bőrű árja vagyok. :D
2018. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nekem senki nem hiszi el, hogy nincsenek írek a családomban. Sápadt fehér bőröm van, nyáron is. Az erek átütnek rajta, a szemem alatti rész konkrétan lila. És tudjátok mit? Imádom.


Kedvencem, amikor azzal jönnek, hogy ez egészségtelen (??? Afrikában biztosan veszélyes lenne ilyen bőrrel élni, de ez európai környezethez alkalmazkodott genetika, és tudtommal Európában élek...)


Másrészt nem divatos. Pfff, szánalmas agymosott idióták, akik azért barnítják magukat, mert az a módi. Csinálja, akinek nem tetszik a fehér bőr, de ez ritka eset, mert általában az a fontos, hogy milyen menő szoláriumba járni. Én...erre... nem tudok mit mondani.


A #7-es válaszolónál a pont.

2018. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os szerencsétlen vagy, nincs olyan hogy tetovált lány, senki sem születik tetkóval, mindenki tetkó nélkül születik, te se vagy tetovált csak egy gyökér aki tetetett magára pár rajzocskát aztán átvert egy embert egy "sose adom fel", "kisállat", rib.nc motívum, vagy még ki tudja milyen feliratos ribivel :D
2020. jún. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem mindenki ilyen aljadék lúzer mint te, akinek tetoválása van, de szerintem ásd el magad mert kitagadnak hogy rontod az üzletet hogy ilyen barmok tetováltatnak. Kisköcsög.
2020. jún. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!