Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy véletlenül hangosan elfingtátok magatokat a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Mi történt utána, jót nevettetek rajta, vagy ciki volt a dolog?
2018. jún. 11. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Én minden nap szoktam.
2018. jún. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Több százszor előfordul oda vissza.
2018. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Mivel még nem élünk együtt, így bizonyos dolgokban még visszafogottak vagyunk, de már túlestünk ezen is.


Nemrég vicces videókat néztünk a neten. Nagyon, de nagyon nevettünk. Annyira, hogy nálam véletlen elszökött egy légiriadó. Nagyon nevettünk, folyt a könnyünk. Szerencsére az én párom ilyen szempontból nagyon jó fej. Mondjuk, neki nem esik nehezére a szellentés, már bátran kiereszti, természetesen nem az orrom alá, hanem kimegy az erkélyre vagy átmegy egy másik helyiségbe, de akkor is nagyokat nevetünk, mert tök egyértelmű a helyzet.

2018. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Mi nem szégyenlősködünk, ha kell akkor kell. Jót nevetünk rajta, főleg ha büdös is. 😀

Nekem az volt kellemetlen mikor félreakartam vonulni a társaságtól ez miatt, de jött a párom féltesója és kicsúszott. Nevettünk egy jót, persze én egyből vörösre váltottam az arcom színét.

2018. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bence_ ***** válasza:
100%
Olyan is volt, hogy vizet ittam előtte.
2018. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Véletlenül???
2018. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Minden nap megtesszük. Borzasztó lehet annak, aki folyamatosan azon görcsöl, nehogy fingjon a párja előtt.
2018. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Amikor kell, akkor elengedjük. Hát most mi ebben a ciki?
2018. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lazy Lover ***** válasza:
igen! jobb kint mint bent :D
2018. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem volt. Én csak direkt fingtam el magam.
2018. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!