Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan ember, akiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember, akiből hiányoznak az ösztönök (párkaocsúlati, szexuális)?

Figyelt kérdés
Olyan nők vagy férfiak, akiből hiányoznak a párkapcsolati, szexuális, utódnemzési stb. ösztönök.
2018. jún. 11. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én! Én csak dolgozni meg dohányozni akarok!
2018. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Az utódnemzési ösztön belőlem úgy, ahogy van, kimaradt, a szexuális viszont megvan. Azt meg nem tudom mit értesz párkapcsolati ösztön alatt..
2018. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azt meg nem tudom mit értesz párkapcsolati ösztön alatt.


hogy legyen egy csajom, pasim...

2018. jún. 11. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Megint egy 0 szerelmi életű szűz pasi kérdező??
2018. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Akkor az is kimaradt belőlem. Soha nem vágytam arra, hogy legyen mellettem valaki csak azért, hogy ne legyek egyedül, ahhoz túlságosan szeretem az egyedüllétet. Viszont amikor valahol megismertem valakit, akibe beleszerettem, onnantól szívesen léptem az adott illetővel kapcsolatba, de ez mindig az adott emberről szólt nálam és soha nem a párkapcsolat lehetőségéről. Ezért is voltam az életben sokkal többet egyedül, mint valakivel :)

2. voltam

2018. jún. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szexuális ösztön mindenkiben van, csak nem megfelelően tudják kifejezni ezt néhányan. Párkapcsolati ösztön nem mindenkiben van (lásd pl. aszexualitás).
2018. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Nem értem, miről beszélsz, az aszexualitás pont a szexuális tevékenységtől való tartózkodást, vagy az az iránti érdektelenséget jelenti, de társat attól még akarhat magának valaki.

2018. jún. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!