Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek/emberek véleménye arról ha egy fiú öngyilkos lesz egy lány miatt?

Figyelt kérdés

Elhagyott a lány, akit halálosan szeretek (valószínűleg másik fiú miatt) és nagyon ki vagyok borulva pedig nem is voltunk együtt sokáig, sőt, ő nem is szeretett engem szerintem. Csak sírok és sírok. Múlt éjszaka is végig fent voltam, minden percben ő van eszembe, mindenről ő ugrik be. Itthon sem tudnak vigasztalni, hiába próbálnak.

Sokan mondják, hogy nő miatt sírni nagyon nagy butaság, hát még öngyilkos lenni, de nekem most tényleg az volna a legjobb. Mit tudjak most tenni? 20 évesen érdemes feladni mindent?



2018. jún. 11. 17:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
1-2 ilyen eset és rájössz, hogy közel sem olyan tökéletesek a nők, mint ahogy elképzelted őket. Pár év és nem is fogsz emlékezni rá.
2018. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok minél többen, itt olvasgatni van csak most némi kedvem.
2018. jún. 11. 17:49
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Gyáva dolog és nincs is értelme.
2018. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Tereld a figyelmed, foglalkozz magaddal.
2018. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj, de nem foglak itt vigasztalni. Ha meg akarod ölni magad, csak tedd. Nem fogok álmatlanul forgolódni. Inkább nőj fel.
2018. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen mit parázol? még 25 évesen is megsirattam pár nőmet. de ez nem a világ vége. csak erősebb lesz tőle az ember lelkileg. másrészt 20on éves korban mindenki azt gondolja hogy megtalálta az igazit meg hogy milyen okos, 30 éves korában meg röhög saját magán, hogy milyen gyerek volt még akkoriban.

amúgy egy haverom kinyirta magát egy nő miatt. az anyja azóta se épült fel a sokkból, teljesen tönkrement bele, pedig már több mint tíz év eltelt. teljesen tönkretette az életét az hogy a fia megölte magát. te erre nem gondolsz mi lesz a szüleiddel ha kinyirod magad? az a szerencsétlen csaj meg mit tehet róla hogy nem szerelmes beléd? a szerelem nem akarat kérdése.

2018. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Mindig fogok rá emlékezni, még akkor is, amikor ő már biztosan nem.

Gyáva-nem gyáva, az biztos hatásos lenne, és nem kellene még egyszer ilyet átélnem. Akármit próbáltam semmivel sem tudom most.

2018. jún. 11. 17:54
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván most megvisel a dolog, engem is megviselt akkor, amikor kidobtak. De ne gondold azt, hogy csak ő lett volna a tökéletes, az egyetlen.. rengeteg olyan lány van, akivel legalább így, vagy még jobban működne a dolog, és még jobban vonzódnál hozzá, mint aki most otthagyott. Vagy csak képzeld el, hogy megismerkednél, vagy lefeküdnél 10, vagy x nővel.. ne mondd hogy ne találnál olyat, többet is, akivel nem éreznéd jól magad. :)

Másrészt meg a férfiembernek függetleníteni kell a saját életét a nőktől. Régen én is csak egy nő mellett tudtam volna magam elképzelni, aztán a szakításom után jöttem rá, hogy a férfiembernek a saját talpára kell állnia, és nem a nőktől várnia a boldogságot, hanem azokkal a dolgokkal foglalkozni, amiket maga szeret csinálni, és ami nem a nőktől függ.

2018. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 évesen öngyilkos lettem volna az első szerelmi bánat miatt, akkor lemaradok életem legjobb részeiről. :)
2018. jún. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj kérdező, de ha egy szakítás ennyire megvisel, akkor mi lesz később? Utálom ezt írni, de menj el pszichológushoz, vagy itt beszéld ki magadból a dolgot. Én egy durva szakítás után erőltettem magam, hogy kimozduljak és találkozzak barátokkal, vagy legalábbis valami programom legyen. Lehet ez is segítene.


De egy pótolható ember miatt megölni magad? :/

2018. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!