Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy - az orvosok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy - az orvosok szerint - várhatóan tíz év múlva vesecserés emberrel ha ő nincs belekeseredve?

Figyelt kérdés

Általában (normálisan) válaszolni jövök ide mert nem nagyon van mit kérdeznem, de ez most engem érint és gondoltam érdekel egy átlag hozzáállás.


Jelenleg nincs semmi tünete a dolognak sőt az átlagnál kevesebbet járok orvoshoz de ha egy életre tervezel valakivel akkor ildomos lenne ezt is tisztázni, hogy ne legyen apróbetűs rész.


Szóval te hogyan állnál hozzá?


Csak bátran, több felhasználó megerősíthet, hogy nem ismerkedem itt..


2018. jún. 11. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én igen. Nekem is urológiai a gebasz és állítólag gyógyíthatatlan...

A tégla meg akármikor akárkinek a fejére eshet...

2018. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem lesz kedVESEd, sose.
2018. jún. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Én igen, ugyanilyen eset bekövetkezhet akkor is, ha már x éve együtt vagyok valakivel. Magamat ismerve mondjuk mini nephrológussá képezném magam, igyekeznék odafigyelni extrán a páromra. Ha meg életem szerelme, jó eséllyel megnézetném magam, alkalmas vagyok-e donornak.
2018. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Ismerkednék az illetővel, laza kapcsolatra összejönnék vele, aztán az idő eldöntené a folytatást.
2018. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
#3 Pont ez az, ami engem ilyen betegként az őrületbe kerget. Velem senki ne éreztessen senki semmit és ne akarjon szakérteni. Csak hagyjon létezni.
2018. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Én igen, ugyanilyen eset bekövetkezhet akkor is, ha már x éve együtt vagyok valakivel. Magamat ismerve mondjuk mini nephrológussá képezném magam, igyekeznék odafigyelni extrán a páromra. Ha meg életem szerelme, jó eséllyel megnézetném magam, alkalmas vagyok-e donornak. :)
2018. jún. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az biztos,hogy ezt a szempontot nem vizsgálnám párválasztás során.

Tehát lényegében igen.

2018. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

4-5-6!


engem nem zavart sosem ha törődtek velem..


ha viszont elutasították a segítségemet csak mert miért ne az fájni szokott..


mondjuk lehet én vagyok fura, hogy többre tartom a saját magam és a más területen orvos tesóm tudását ha egy hányaveti nephrológussal kell szembeállítani..

2018. jún. 11. 22:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, én nem szeretem emiatt sajnáltatni magam, de ez ízlés dolga.
2018. jún. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kicsit elkanyarodtál a témától..gondolom merő véletlen :P
2018. jún. 12. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!