Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

20L, 25F

Én elsőéves vagyok az egyetemen Kelet-Magyarországon, itt is lakom. Nekem még 5 év az egyetem.

A fiú pesti, idén végez és Pesten szeretne elhelyezkedni.

A távolság köztünk kb. 5 óra, de még azzal nem is lenne baj, ha nem lenne 6 ezerbe csupán az út! !

Eddig 3x találkoztunk. Még január-februárban. Azóta nem, nem is zártuk le, csak beszéltük, hogy túl nagy a távolság és nem beszéltünk újabb találkozót sajnos. Viszont beszélgetünk azóta is. Most újra feljött a téma, hogy nem találok hozzá hasonlót és azt állítja ő sem hozzám és hogy találkozhatnánk újra.

Beszéltük, hogy itt aludhatna, mert akkor több időt tudnámk együtt eltölteni.

A 3 találkozó alatt nem csókolt meg, de nagyon bánja és én is sajnálom.

Nem tudom mi lesz, ha itt alszik és felvetődött a kérdés bennem, hogy ha esetleg úgy alakul hagyjam -e?

Nagyon tetszik nekem, ő az ideálom. Remegtem minden alkalommal amikor megláttam,megölelt, hozzámért,puszilt. Vigyorogtam, mint a tejbetok. Azota minden este róla álmodom, eszméletlenül tökeletes a számomra.

Volt előtte egy kapcsolatom, 3 és fél évig tartott. A volt barátom megcsalt, új barátnője van, az nagyon mélyen érintett, azonban csak vele tudtam elfelejteni, azóta hiába voltak udvarlóim ilyen vonzalmat soha senki iránt nem éreztem, még a volt barátom iránt sem. Sosem remegtem így és éreztem magam a felhők felett.

Csak nem akarom, hogy konnyen kaphatonak tunjek es meg annyi esélyem se legyen, mint amennyi eddig volt. :(



2018. jún. 12. 00:28
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
48%

Ez néha egy kemény sakk játszma... kockáztatni kell.. vagy jó sokáig kitartani... A távolság viszont tényleg bebaszhat... egy párszor még randiznotok kellene és aztán felmérni hogy van e esélye annak hogy közelebb kerüljetek (térben és időben) egymáshoz...

Hogy lefeküdj e vele? azt a helyzet adja... szeretnéd ? akkor csináld...

2018. jún. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Csinálj ahogy akarsz. Igazából onnantól fogva, hogy felmegy hozzád aludni már nem rajtad áll vagy bukik, hogy lefeküdtök-e mert, ha közelít akkor úgysem dobod utcára hajnal egykor, hogy mehet várni az első vonatot haza.

Viszont nem látok ennél többet a dologba amennyiben a helyzet változatlan marad. Lefekszetek, te beleszeretsz, ő visszamegy, egyre ritkábbak lesznek az üzenetek és a végén "ez nem működik, inákbb ne erőltessük" lesz vagy az ő vagy a te részedről (de inkább az övéről).


Azt, hogy most neked ez megéri vagy sem azt te tudod. Nekem fordított esetben biztosan megérné mert inkább érezzem magam qrva jól 2-3 napig egy olyan lánnyal akit nagyon kívánok minthogy ne legyen... semmi csak a csalódás, hogy oké, nem jött össze komoly kapcsolatként így inkább hagyva lett az egész. A többi kellemetlen érzést meg (amikor visszamegy) majd kiheverném valahogy, de legalább volt 2-3 fantasztikus estém amire emlékezhetem.

2018. jún. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Úgy látom a Lipótforestes, elmebeteg bagázs megint nem tud aludni, hogy minden válaszomat jelentgetik (nem is lepontozzák, jelentik...) :D
2018. jún. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

mivel 5 ora az ut? autoval?

En megismerkedtem egy lannyal akihez az ut repulovel volt 13 ora. Megvolt az osszhang, volt csok meg minden es nem tudtam elfelejteni de nem is akartam. Kesobb o is eljott hozzam.

Ma mar hazasok vagyunk :)

Ha mi letudtunk kuzdeni kb 8000km-t akkor nektek is menni fog az az 5 ora utazas ami szerintem nem tobb 400km-nel.

2018. jún. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát én nem utaznék 5 órát csak azért, hogy 1x lefeküdjek valakivel.január óta beszélgettek de még nem volt semmi hát szerintem mindent gondolnék rólad csak azt nem hogy könnyen kapható vagy.

Szerintem egyszer élsz aludjon ott de ha ott se fog történni semmi akkor az már para.


A távolságot meg meglehet oldani, akik szeretik egymást mindent megoldanak.

2018. jún. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából nem is januárban, hanem október közepén kedtünk el beszélgetni és azóta állandóan, csak januárban találkoztunk először.

Rossz, mert azóta hiába udvaroltak nekem, mindenkit eltoltam magamtól. Egyszerűen azóta nincs meg az az érzés, ami vele volt, tudjátok amiket írtam, hogy szerelmes tudnék lenni és a vonzalom.

Pedig tényleg nyitott szemmel járok, hát ha belebotlok valaki másba,akivel ugyanígy érzem, ha ez úgy sem működhet, de nem, egyszerűen senki, pedig egyetemen vagyok,új közösség, millió új ember.

Az a baj,hogy nem várhatom el, hogy a munka mellett ő ide utazgáljon, diplomás fiú, de a hivatás amit választott nem fizeti meg úgy ahogy azt szeretnénk, a szülei nem támogatják már, havi 130-ból meg nem várom, hogy hajlandó legyen távkapcsolatot fenn tartani, mert mondtam oda-vissza kb. 6 ezer minimum csak az út.

Én kitartó voltam és vagyok és mai napig azt mondanám, hogy megoldjuk valahogy, én is dolgozom a nyáron végig és egyetem mellett is, már amennyit tudok, mert törekszem mellette a jó eredményekre.

Bánom, hogy csók nem volt, ő nem mert és én sem mertem, de már valahogy úgy érzem én is, hogy azt sem bánnám, mert lehet soha többet nem érezném ilyen jól magam senkivel.

Csodálkozom, hogy nem keres magának egy közeli kedves lányt és nekem írogat még mindig. :/

2018. jún. 12. 08:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne "szerintünk" feküdj le vele, vagy nem. Ezt neked kell érezned, mi ezt nem tudjuk eldönteni... Várd meg, hogyan alakulnak a dolgok, csak akkor dönts, a távolság meg előbb utóbb leküzdhető... És mindig a szívedre hallgass!
2018. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kell tudni eldönteni, hogy mennyire tudnád helyén kezelni, ha szexen kívül mégsem alakulna más köztetek. Te ismered magadat annyira, hogy tudd, beleférne-e, hogy csak jól éreztétek magatokat, és a távolság, időhiány, vagy egyebek miatt megmarad ez egy ilyen laza szinten.
2018. jún. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!