Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már mindenki, minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már mindenki, minden nap szexelni akar vagy vannak még kisebb étvágyúak?

Figyelt kérdés

Értem én h kapcsolatban még jó érzés is de mondjuk ekkora áldozat ~havi egy hetet kibírni nélküle, hogy inkább tömöm hormonokkal a testet akit szeretek?


Persze hogy lehet anyázni :), sőt..


2018. jún. 12. 08:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2018. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
nekem heti 2-3 az átlag komoly párkapcsolatban.
2018. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem értem a kérdést de kiderült, hogy mégsem.


Szóval mi is a kérdés?

2018. jún. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
1! mi lenne?
2018. jún. 12. 08:21
 5/23 A kérdező kommentje:

nemá'


szóval ki alkalmaz a ciklusához illeszkedő fogamzásszabályozást? ott havi egy hetet el kell ütni más szórakozással


és ki szexel CSAK kölcsönös vágy esetén a párjával?


szóval nincs az, hogy fél nyolc van akkor elkezdjük mint vmi menetrend szerinti járat

2018. jún. 12. 08:25
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
A problémára lehet egy olyan megoldást is találni hogy koton. Ezt felhúzza a férfi és az alatt az 1 hét alatt se lesz semmi:)
2018. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Aki tanul, dolgozik, háztartást vezet, gyereket nevel, sportol, elfoglalja magát rendszeresen, az nem fog naponta de még két-három naponta sem ficánkolni ugyanis elfárad.


Minden másra ott van az óvszer.

2018. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
Mi megszakítással védekezünk 12 éve. Akkor szexelünk amikor energiánk vagy lehetőségünk van erre. Ez átlagolva 2-3 alkalom/hét.
2018. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%

Napi szex nalam is alap lenne. En se szedek semmit. Ott az ovszer. Dolgozok,sportolok sokat.

N

2018. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Igen jó dolog a sűrű szex. DE! Egy normál felnőtt ember ki tud birni egy időszakot nélküle. Nem csak menstruáció miatt, lehet egyikük lebetegszik, vagy valami komolyabb nemi probléma miatt hosszab időre szüneteltetni kell. Ez is az élethez tartozik. Aki ilyenkor nem birja ki és hisztizik, az az én szememben egy nagyra nőtt csecsemő, aki képtelen türelemesen várni.


29n

2018. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!