Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek korai lenne még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne még lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Hivatalosan 3-4 hete vagyunk együtt, de ha első csóktól számolom olyan 1,5 hónapja. Folyton terítéken van a szex téma. Én még szűz vagyok, ő már nem. Eddig volt tapi, illetve én már megujjaztam egyszer, amit nagyon imádott, és be kell valljam nekem is tetszett. Ő még nem csinált nekem semmit. A hormonok miatt is nehezemre esik nem letépni róla az összes ruhát, mikor talizunk. Felmerült nálam az is, hogy maszturbálni maszturbálok, de már nem annyit, mint előtte. Egyszerűen nincs hozzá kedvem, viszont ha csak egyszer is megcsókol már rögtön állok. :D Hely az egy nagy probléma. Hozzájuk a család miatt nem tudunk menni, hozzánk pedig bizonyos okok miatt (amit nem részleteznék), amiket ki lehetne küszöbölni, de sosem mondta azt, hogy átjönne, akkor sem, ha hívtam. Mint már mondtam ő nem szűz, de bennem van egy olyan érzés, hogy fél valamitől. Vagy nem is tudom.. Össze vagyok zavarodva. Ha beszélünk róla, akkor mindig ez a,, hamarosan" ,, egyszer, ha oda jutunk", stb. Nagyon szeretem, első barátnőm, nyilván várok, amíg kell, nem sürgetném a dolgot, csak a biológia és az érzelmeim verik egymást. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás, hogy ne őrüljek meg, amíg végre eljutunk oda, ahová?


19/F 18/L



#Sfhsh
2018. jún. 12. 10:27
 1/9 anonim válasza:
44%
Lehet hogy megis szuz lol ujjal vetted el neki looohooll
2018. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hova sietsz? sztem ő is szűz. de ha nem, akkor sincs semmi tapasztalata.
2018. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Volt egy tobb, mint fél éves kapcsolata. Abban azert jocskan csak volt szex.
2018. jún. 12. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha már nem szűz, de mégsem akarja veled akkor lehet hogy van valakije... már elég idős vagy, nyugodtan lefeküdhettek csak mindig mindig védekezzetek ez a legfontosabb. Azt javaslom mielőtt úgy döntesz vele veszíted el, deríts ki miért várat ennyire.
2018. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd elég könnyen kapható 😆
2018. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy jocskan volt szex? Ezt te almodoztad ki vagy ő mondta?

Elso baratommal is 4 ev utan volt csak szex mert nem voltam ra felkeszulve. De ha elobb szetmentunk volna egyaltalan nem lett volna. Szarul esne ha a kovetkezo baratom egybol spekulal a hatam mogott mintha egy idegen sejt lennek csak...

2018. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ennyi idős korban azt még nem szexnek hivják csak szexnek látszó tárgynak ami volt
2018. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért, ha valaki nem szűz, akkor már egyből kötelező egy hét után összefeküdnie bárkivel?

Kérdező, ha te még nem érzed magad késznek rá, nem kell csinálni. Senki nem halt bele, ha várt pár hónapot. Én a barátommal 4 hónap után feküdtem le először, pedig egyikünk sem volt szűz, hanem szerettük volna rendesen megismerni egymást, és megvárni , amíg kialakul a bizalom. Van, akinek ez nem fontos, vagy úgy érzi, hogy hamarabb készen áll. Erre nincs egységes recept, akkor szexeltek, amikor mindketten biztosak vagytok benne, ennyi.

2018. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes, és én sem vagyok benne biztos, hogy ez a csaj annyira tapasztalt lenne... Mindig próbálj egy kicsit többet, és azért azt sem ártana ha ő sem maradna "passzív"...
2018. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!