Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok a Férjemmel, van egy 1,5 éves kislányunk, a második babánk októberben érkezik. Ma voltam msc államvizsgán, ami nagyon fontos volt nekem. Sokat készültem, izgultam. 10-kor mentem be a vizsgára, 4-en voltunk benn, 12-kor jöttem ki. Felhívtam boldogan a Férjem, hogy megosszam az örömömet, erre meg se kérdezi, hogy hogyan sikerüt, csak rögtön lecseszett, hogy miért voltam 2 órán keresztül kikapcoslva, majd rámtette a telefont. Benn maradtam volna a lányokkal beszélgetni, várni az eredményhirdetést, de inkább hazajöttem. Még most se kérdezte meg hogyan sikerült, csak puffog. Tényleg velem van a baj, hogy ki voltam kapcsolva? És hogy meg se kérdezi hogyan sikerült? Nem tudom mit rontottam el.... Ahelyett hogy örülnék és felszabadult lennék elrontja az egészet. Tudja, hogy mennyit éjszakáztam, készültem, tanultam, egyszerűen nem értem...
2018. jún. 12. 12:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nem veled van a baj.
2018. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
nem veled van a baj, hanem a férjeddel.
2018. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Egy kisfiúhoz mentél feleségül. Legalább is egy gyerek érzelmi szintjén áll a férjed.

Ahelyett, hogy valami meglepetéssel készült volna, hogy ilyen ügyes felesége van, duzzog mint egy ovis, akinek elvették a játékát.

A különbség, hogy a kisgyerek ezt megteheti, mert nem olyan fejlett a kommunikációja és ez nála a normális :) 28/f

2018. jún. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak? 2-re megyek vissza, lefeküdt most aludni. Nem akarom azt szó nélkül hagyni.
2018. jún. 12. 12:56
 5/33 anonim ***** válasza:
80%

lefeküdt aludni? lehet csak fáradt volt?

mondjuk a bunkóságra akkor sem indok

2018. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Utolsó még nem láttam a válaszodat mikor írtam. Már 2 napja izgulok emiatt, tegnap csak annyit mondott, hogy “aki becsülettel tanul az nem izgul”. Nem ismerek Rá egyszerűen...
2018. jún. 12. 12:58
 7/33 A kérdező kommentje:
Fáradt volt azért alszik. De igazából ez lényegtelen, nem tudom miért írtam le. Talán azért, mert még mindig nem kérdezte meg mi van. De már nem érdekel!
2018. jún. 12. 12:59
 8/33 anonim ***** válasza:
79%
nem lehet, hogy csak irigy? ő is diplomás?
2018. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem, nem diplomás, de ez sose volt gond. Végigcsinálta velem 4 iskolát, sose volt ebből gond. Sokkal jobban keres, mint én, sikeresebb is. Talán jobb lenne, ha irigy lenne, mert így egy önző bunkó, aki kicsit sem tisztel.
2018. jún. 12. 13:03
 10/33 anonim ***** válasza:
80%

lehet sérti az egóját, hogy te elérted ezt ő meg nem

de az is lehet, hogy csak más bántja, beszélj erről vele

2018. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!