Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők hány éves koruktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány éves koruktól kezdenek a náluk fiatalabb férfiak iránt párkapcsolati szempontból érdeklődni?

Figyelt kérdés
Fiatal korukban általában idősebb férfiak kellenek nekik a biztos egzisztencia miatt, de aztán egyszer ez megfordul, és akkor már jó lenne egy fiatalabb férfi is. Mikor szokott ez az idő eljönni?
2018. jún. 12. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Nincs fix ilyen pont. Ötödikes koromban volt nyolcadikos barátnőm.

Ha arra gondolsz, hogy mikor váltanak idősebb nők szex terén fiatalabb férfiakra, akkor az más kérdés. Általában akkor, amikor lendületesebb szexre vágynak és fiatalos tűzre. Mondjuk 30-50 éves korukban, de itt sem fix semmi. Nem fog egy 40 éves nő hirtelen téged választani, csak mert fiatalabb vagy.

2018. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

nem mindenkinél van ilyen

általános sulis osztálytársam már akkor csak fiatalabb srácokkal ismerkedett

2018. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennyivel fiatalabbak iránt? Nálam kb. 28 évesen volt változás, mert akkor tetszett egy fiatalabb, de max. 3 év a határ nálam. Öcsém 5 évvel fiatalabb nálam, de már ő is teljesen más világ, hát még a még fiatalabbak... Most egy nálam kb. 1 évvel fiatalabba habarodtam bele.
2018. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki sosem, van, akinek mindig is fiatalabbak jöttek be. Pl egy barátnőm 30 éves és 21 éves barátja van, én most 22 évesen sem állnék le nálam fiatalabb pasikkal, nemhogy 30 évesen 21 évessel..persze szexre oké, de kapcsolatra biztos nem.
2018. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Valahogy mindig ezt hozta az élet. Előszőr 4,majd 2 évvel fiatalabb pasim volt. Aztán volt egy jóval fiatalabb :) koromtól függetlenül. Amikor 22 éves voltam akkor jött egy 18 éves pasi,aki a férjem lett.A jóval fiatalabb negyvenesként,Ő huszonévei végén.Összegezve:sosem volt nálam idősebv pasim,max velem egyidős.
2018. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 33 éves koromban jött ez, hogy a jóval fiatalabb ill. fiatalabbak érdekelnek/érdekeltek, de egyáltalán nem párkapcsolati szempontból.
2018. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Engem már régebben se zavart volna. Most se zavarna egy fiatalabb partner.


27N

2018. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bétó apó ***** válasza:
68%
A legtöbb nőnél ez úgy 40 éves kor felé közeledve következik be, amikor a jobb külsővel rendelkező csajok rájönnek, hogy talán még néhány évet kihasználhatnak arra, hogy fiatalabb, szexuálisan aktívabb, egészségesebb párt, szexpartnert (esetleg leendő gyereküknek apukát) találjanak maguknak, hozzáteszem mérsékelt sikerrel. Ez a nők kapuzárási pánik korszaka, és tart úgy 45 éves korig. Mindig megmosolygom a társkeresőkön nálam bejelentkező 40 körüli elvált, gyerekes anyukákat, gyereket szülni akaró szingli csajokat, hogy vajon 35 éves létemre hogy a fenébe szúrtak ki maguknak, és vajon mit várnak tőlem. Persze vannak köztük jó csajok is, ezt nem mondom, de mégis. 45 fölött viszont egy nő már szerintem nem sokat válogathat, jut ami jut neki. Az hogy egy lány esetleg húszas éveiben néhány évvel fiatalabb barátot talál, ez alól a szabály alól csupán ritka kivétel.
2018. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25
2018. jún. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25 vagyok.Egyetlen egy nálam 3 évvel fiatalabb barátom volt,de azóta n is vetem meg a fiatalabbakat(max 5 év).Azonban m tudnám feltétel nélkül azt mondani hogy fixen csak kapcsolatra kellenének...
2018. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!