Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nők válaszát várom. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nők válaszát várom. Ti tízes skálán mennyit adnátok magatoknak? 1. Külső,2. Belső.3. Mivel vagytok a legelégedettebbek és 4. Mivel a legkevésbé önmagatokban? Kört is légyszi.

Figyelt kérdés

#értékelés #énkép.
2018. jún. 13. 13:22
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Szóval: kort is légyszi 😀
2018. jún. 13. 13:23
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

1) 5-6

2) ez relatív, de szerintem 9-10 simán :D

3) szeretem a hajam

4) súlyom

2018. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

1. 7/10

2. 6/10

3. passz

4. orr

28

2018. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

6-7/10 attól függ milyen napom van

4-6 szintén attól függ. Ha jó napom van remek társaság vagyok ha épp lópokróc vagyok akkor meg jobb elkerülni bár erősen próbálok javítani a dolgon

Az alkalmazkodó képességemmel

A hangulatingadozásaimmal

22

2018. jún. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

1: 6

Nem tartom magam különösebben szépnek, de megteszek mindent, hogy a legjobbat hozzam ki magamból, mindig ápoltan és alkalomhoz illően lépjek ki otthonról.


2: 8

Erősségemnek tartom, hogy ötvözete vagyok a modern és a klasszikus nőnek. Ugyanannyira tartom fontosnak, hogy klasszikus női erényeket birtokoljak, minthogy modern nőként önerőből érjek el dolgokat.


3: Hogy kitartó vagyok és alázatos, és megvalósítottam legalább a felét annak, amire vágytam, amit nem, az pedig folyamatban van.


4:

Belső: hogy mindezek ellenére hajlamos vagyok borúlátásra.

Külső: a mellem borzalom, fejlődési rendellenesség miatt.

2018. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%

1, Külső: 6/10.

Vannak jobb és rosszabb napjaim nyilván, az arcom nem kifejezetten csúnya, de van, hogy minden összejön. Az alkatom/ súlyom normális felső tartományában van, van rajtam pici plusz, de kövér nem vagyok, szerencsésen hízom, főleg mellre.

A hajam sajnos se nem egyenes, se nem göndör, kb semmit nem lehet vele kezdeni.


2,Belső: ez érdekes, mert vannak rossz tulajdonságaim amit mindenk másmilyen mértékben tolerál.

Mondjuk,8/10.

Konok,kissé talán önző, tudálékos vagyok, önfejű. De jó tulajdonságaim is vannak, pl lelkes vagyok, nagy az igazságérzetem, tudásvágyam, és nem vagyok az a tipikus party r.bi.


3, legelégedettebb: merek én én lenni, az okosságommal. Külsőre olyan nagyon elégedett nem vagyok, de pl a kislábujjam cuki.


4, legelégedetlenebb: ha a lelkesedésem alábbhagy, nincs kitartásom, túl forrófejű vagyok.

Külső: bármennyit tornáztam,futottam, táplálkoztam helyesen a narancsbőr minimálisan mindig ott maradt, plusz, gyerekként hisztiztem, hogy, ha már szemüveges vagyok, hadd ne kelljen fogszabályzót hordanom, minden osztálytársan piszkálni fog. Sajnos a szüleim belementek. Így, ha nem is látványosan kusza a fogsorom, mindig van vele valami baj, hiába tisztítom, ápolom már-már mániákusan.


28/n

2018. jún. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
52%

1. 10/8 a testem, 10/7 a fejem. Attól függően változik, hogy jó vagy rossz napom van.

2. 10/7 Van még mit csiszolni.

3. A fenekemmel, a gondolkodásmódommal(jók a logikai képességeim, magas az IQ-m és baromi talpraesett vagyok) és a szorgalmammal.

4. Azzal, hogy nem tudok elengedni pár dolgot, pedig sokat fejlődtem, túl sokat foglalkozom értelmetlen dolgokkal és emberekkel(túl maximalista és túlbonyolítós vagyok), meg szétszórt vagyok kicsit (nehéz rendet tartanom, legtöbbször késésben vagyok). Meg a magasságomat is utálom.

21

2018. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
62%

1: 3

2: 8

3: Megélek a jég hátán is

4: A mellem

35

2018. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%

A külsőm 7-8 (kinek mi jön be amúgy)

Belsőm... vannak jó és rossz napjaim, de alapjáraton segítőkész, jó ember vagyok. Szóval 7.

Amivel a legelégedettebb vagyok a külsőmben, az igazából a teljes összhang. Arányos mindenem. Az arcformámhoz illik a berendezése *szem, száj, orr), a magasságomhoz a súlyom, a végtagjaim mérete.

Amivel nem vagyok elégedett, az, hogy a hajam lehetne dúsabb.

Jószívű vagyok, de hamar kiborulok sajnos. És feledékeny is vagyok.

2018. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó vagyok 20/L
2018. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!