Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy szűz vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Pár napja szexchatelek egy csajjal, két évvel idősebb nálam.

Volt minden, megjegyezte, hogy átugorhatnék hozzá (ország másik fele)

Viszont ez elején bekamuztam, hogy már 20+ nővel voltam.

Elmondjam ezt neki?

Szexuálisan vonzódunk egymáshoz, ezzel nincs gáz,de pl csókolózni sem tudom hogyan kell.

Természetesen ez csak szexkapcsolat lenne.


2018. jún. 14. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ne mondd el, biztos sokkal jobb lesz, ha ott a helyszínen kiröhög, mert azt hiszi, 20+ nő után is olyan szerencsétlen vagy.
2018. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Csak az esetben mondd el, ha az is akarsz maradni. Bár az ország másik felébe elmenni egy csajért...?
2018. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2 nagyon jó csaj, meg nem is az a tipikus flegma bunkó mint a mai lányok jelentős része

1 ha elmondom, akkor meg szex nem lesz...

2018. jún. 14. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Már miért ne lenne?A farkad akkor is nálad lesz,ha szüzen mész,nem?
2018. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Szóval nem bunkó, de ha elmondanád neki, hogy szűz vagy, akkor lekoptatna.... Biztos, hogy nem flegma bunkó? :D
2018. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem mondod el akkor ki fog röhögni mikor lebuksz! Mert lefogsz !


Nem szègyen vagy lúzersèg jele ha szűz vagy! Csak abban az esetben ha mondjuk idősebb vagy 24 nèl ebben az àllapotbsn.

2018. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5# te tenyleg ilyen kretén vagy? Persze hogy lekoptatná ha ilyen szánalmas... Nem az a gond, hogy szűz, hanem h egy hazug fsz.
2018. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként most komolyan pont az ország másik felében lévő csajjal akarsz szexkapcsolatot? Még ha a belső tulajdonságai lennének vonzóak megérteném de így. Na mindegy, legközelebb ne hazudott.
2018. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Ezt biztos nekem szántad? Mert ha igen, akkor nem igazán tudom hova tenni :D (#5)

2018. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8 vele megvan a szexuális vonzalom, bevállalós, úgyhogy igen, vele szeretnék, mert kíváncsi vagyok, milyen a szex.
2018. jún. 16. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!