Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már úgy, hogy bármit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már úgy, hogy bármit mondasz, bármit teszel nem értenek és teljesen egyedül maradtál a világban a gondolataiddal, az érzéseiddel mert nincs aki értően fogadná?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen. Aztán mégiscsak jött valaki, aki megért.

Szerintem mindenkinek van ilyen időszaka, mikor egyedül érzi magát.

2018. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Hosszú évek óta így érzem. Mindig furcsa volt a világnézetem. Nem is nagyon szoktam róla beszélni már.
2018. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most pontosan így érzem magam...
2018. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én inkább azt éreztem hogy senki sem érti meg az érzéseimet ,hogy én mit érzek. Hiába magyaráztam a legjobb barátaimnak hogy egy férfi miatt vagyok szomorú és ezért és ezért és így érzek, akkor sem értették meg.

Próbáltal segíteni, láttam rajtuk hogy igyekeznek de azt is hogy egyszerűen nem értik (csak ők azt hitték hogy értik).

Rossz érzés de amúgy sem tudtak volna segíteni tehát mindegy:D

2018. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem engedett bejelentkezni a tumblr és inkább ide írtál ki kérdést?
2018. jún. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, és itt vagyok.
2018. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!