Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egypasinak bejövök, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egypasinak bejövök, akkor fog e hivni ilyen esetben, vagy megsertödött?

Figyelt kérdés

Igy ismerkedem valakiveel, aki eleg lovagias es meghivott ide oda , de nem volt köztunksemmi .

Tegnap hivni akartde en veletlneul kinyomtam ahogy fel akartam venni azert mert szappanos volt a kezem , irtam es elnezest kertem mondtam h majd vissza fogomhivni

De vegul hivtak a rokonaim es nem törtent meg a dolog nem hallattam magamról es most nem tudom ha nem e volt bántó amit tettem , varom ma hatha jelezne , de azóta se kep se hang .

Meg nagyon az elejen van a dolog , abból indulok ki , h ha erdekelt úgyis hivni fog es ezert nem lesz vege.

Nem merem hivni mert most a voltfelesegevel van programja a gyerekek miatt .

Mit szóltok , ennyi volt ?



2018. jún. 15. 12:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnezest a gépem billenytyuzete nem engedelmeskedik
2018. jún. 15. 12:27
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi volt.

Azt ígérted, hogy hívod, neki az jött le, hogy nem érdekel téged. Az, hogy bejössz neki, nem azt jelenti, hogy olyan szekér után is fut, ami nem veszi fel.

2018. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem az a tapasztalatom h a pasik nem adjákfel ilyen hamar
2018. jún. 15. 12:32
 4/13 A kérdező kommentje:
Föleg h költöttrám egy kis penztis
2018. jún. 15. 12:33
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Ez nem arról szól, hogy ki keres kit. Azt ígérted, hogy hívod így most arra vár.
2018. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha valaki kinyom, aztán azt mondja, hogy hívni fog, de napokig se kép se hang, azt elkönyvelem veszteségnek, és új projektbe kezdek. Magyarul mire összeszeded magad, hogy esetleg mégis hajlandó vagy te keresni őt, addigra neki már alakulóban a harmadik randija valaki mással.

Sok nő csinálja ezt (és férfi is), hogy majd visszahív, aztán felszívódik. Örökre. Mert kényelmesebb, mint azt mondani, hogy bocs, de nem vagy az esetem mégse.

Költöttél rá? Ha jól értem, ő is rád. És akkor mi van? Ha egyedül mentél volna, akkor ingyen lett volna a jeges kávé? Kutyát nem érdekli, hogy neked mibe fájt két randi, senki se kérte, hogy költelezz.

Ez meg aztán végképp nem indok a folytatásra.

2018. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tévesen indultál ki abból, hogy ha érdekel akkor keresni fog. Ez általánosságban ugyan igaz, de a tény az hogy ő zényleg hívott is téged.

TE mondtad, hogy majd visszahívod. Akkor miért vársz?

Ez jogosan eshet neki rosszul. Főleg ha sokat tökölsz.

2018. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszokat ! En nem költöttem semmit .

Csak felek nehogyzavarjam!!!

2018. jún. 15. 13:02
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Ez a történet több sebből is vérzik. Egyrészt te látványosan játszmázol: visszahívod, nem hívod, húzod az időt, gondolkodsz... ahelyett, hogy értelmes ember módjára felhívnád, és elmondanád, hogy szappanos volt a kezed, kinyomtad, de örülsz, hogy hívott, és megkérdeznéd mondjuk, hogy milyen napja volt. Ezt ennyivel meg lehetne és - kellene is - oldanod.

Másrészt: egy elvált, gyerekes pasival nem habostorta élet, de te ezt nyilván nem tudod, hiszen arról sincs fogalmad, hogy akkor hogyan kell visekedned, amikor kinyomod véletlenül a telefont. Már most borítékolom, hogy rengeteg konfliktust okozna - ha esetleg mégis összejönnétek -, hogy az exszel olyan viszonyban van, hogy közös programoznak. Félreértés ne essék, nem vagyok híve annak, hogy a szülők köpködik egymást, de akik új kapcsllatba kezdenek, azért húzzanak meg egy határt szerintem. Ez a fickó még nem vàlt le az exnejéről, ebből sok-sok problémátol lenne/lesz...

2018. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Tehát azóta sem kerested!

Gratulálok!

És még azt várod ő keressen?

Na ne röhögtess.Ugyan miért tenné?Levonta a következtetést a "jelekből" ;)

2018. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!