Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exem ismerőse -ebből kisülhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem ismerőse -ebből kisülhet még valami értelmes?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, mondhatni véletlenül, mivel a munkahelyével akadt dolgom. Nagyon szimpatikus volt már elsőre is, azóta egyszer szexeltünk is. Nem feltétlenül szeretnék kapcsolatot, de jó viszonyt igen, több okból kifolyólag is.

Viszont rájöttem, hogy az exemmel elég közeli ismerősök, és rengeteg olyan szituációban voltam, ami miatt nem szeretném, hogy elítéljen az ”új pasi”. Tartok tőle, hogy az exemmel való közös ismerőswik lejáratnak, szóban, vagy hasonló..Szerintetek ebből mi lesz? Hét elején találkozunk legközelebb, engem nagyon feszít a téma..

27N 36F



2018. jún. 16. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A viselkedésedből ítélve már levette, hogy ribizli vagy, nagyon újat nem fog hallani a közös ismerősöktől sem. Vállald fel magad, vagy változz meg.
2018. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a ribizli résszel van a probléma, hanem konkrétan tudom, hogy az exem ismerősei is miattam kerültek kényelmetlen helyzetekbe.
2018. jún. 16. 16:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha nem kell kapcsolat (amivel ő is hasonlóan lehet), akkor mégis milyen értelmes dolgot akarsz? Dugtok, amíg dugtok és annyi.
2018. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A szex mindenképp müűködik köztünk, nagyon is, de emellett fontos téma, hogy nagyon jó kapcsolatai vannak a pasinak, ami jól jönne. Szóval nem csak kefelésen van a hangsúly
2018. jún. 16. 16:52
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a karrierért kefélünk... Hát, akkor vállald a pletykát is.
2018. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Szégyelld magad!
2018. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért nem ilyen politikai vonzatú dolgokra, vagy "titkárnősködésre" kell gomdolni. Hanem ahogy az utolsó is írja, szégyellem magam, de a múltbeli történések miatt. Így szinte esélytelen, hogy hosszabb távon tervezne a pasi, pedig én nagyon megkedveltem minden szempontból. Eszméletlen hatással van rám szexuálisan, főleg. Az csak ráadás, hogy kedvezőek a kapcsolatai, bár ez a téma is átfordulhat negatív irányba.
2018. jún. 16. 17:08
 8/14 A kérdező kommentje:
Viszonylag nyílt lapokkal játszom a múltamat illetően ezzel a pasival, meséltem neki magamról hideget-meleget is, hiszen ha nem tőlem, másoktól úgyis hallott volna ezekről
2018. jún. 16. 17:10
 9/14 anonim ***** válasza:
27 évesen már illett volna túllépni az ösztönlény attitűdön.
2018. jún. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Éppen ezért írtam ki a kérdést. Hogy észérvekkel gondolkozva mégis mit tegyek, illetve mit várhatok
2018. jún. 16. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!