Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak az érzéseimmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az érzéseimmel? Hogy keltesem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégámmal volt párszor köztünk szex. Ez pontosan ötször történt meg. Kb a harmadik alkalommal éreztem,hogy talán nekem többet jelent csak szexnél,de mivel ezt beszéltük meg így nem merem bevallani az érzéseimet. Egy gond van ezzel a dologgal,hogy ő plátóin szerelmes valakibe.Kb a harmadik alkalom óta nem nagyon keres,nem beszélgetünk úgy mint azelőtt. Előtte napi szinten beszéltünk folyamatosan becézgetett.

Ha szóba hozom a szexet akkor egyből rávágja,hogy nem lesz többet semmi,mert neki van lelkiismerete és nen akarja megbántani akit szeret(aki egyébként nem is tud róla,hogy szereti),de amikor barátnője volt akkor ez nem volt probléma jött amikor kértem.

Szóval a kérdésem,hogy miért csinálj ezt? Mivel tudnék változtatni rajta? Ha bárkinek kérdésem van vagy több információra van szüksége az írjon nyugodtan szívesen válaszolok:)

23/N



2018. jún. 16. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Kollega, szex, atyaeg.. haromszog.. szegyeld magad kislany hogy ekkora ribi lettel.
2018. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rádunt.
2018. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fuss olyan szekér után, akinek nem kellesz.

Szüntesd be a szexet, majd jelentkezik, ha akar valamit, de akkor se biztos, hogy szexen kívül bármi mást fog akarni.

2018. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!