Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme egyedül élni, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyedül élni, az hogy nem érdeklődik senki felőlünk a másik nemből az beáraz minket?

Figyelt kérdés
Azt hiszem egy szar, semmirekelő ember vagyok, azért nem tetszem senkinek. Ha valamit érnék tetszenék valakinek. Felkössem magamat? Egyedül van értelme bárminek is, engem már nem mozgat semmi sem, önmagunkért van értelme bárminek is, ha nem szeret senki, max a család? Ők is csak azért szeretnek, mert az ő vérük vagyok, ha bármi értékelhető lenne bennem a másik nemnek is tetszenék.

2018. jún. 17. 02:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt a kérdést szoktam feltenni magamnak.

Soha nem szeretett senki sem családon kívül és így nincs értelme.

De míg családom (1 szülő) van, addig van pici értelme. Boldoggá tenni őt, eljátszani hogy sikeres vagyok.

Sokat dolgozott értem, ennyivel tartozom. Aztán ennyi.

2018. jún. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem ugyanez, ha ők nem lennének, már rég halott lennék.
2018. jún. 17. 02:46
 3/9 A kérdező kommentje:
Na meg talán az mozgat még, hogy a szerelmemnek segítsek, amit összeszedek pénzt, a nagy részét majd neki fogom adni, lottózok is, hátha bejön, milliárdokat kapna, meg a családom is. Ha viszont kinyirom magam, nem tudom meg, hogy valaha is lett volna pénzem, amivel segíteni tudnék. Kimegyek külföldre és azon az összegen kívül, ami ahoz kell, hogy éljek, neki fogom átutalni.
2018. jún. 17. 03:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te úgy érzed, hogy a másik nem érdeklődésének hiánya beáraz téged, engem biztosan nem. Dolgoztam magamon, hogy így legyen. Nem hinném, hogy semmirekellő ember lennél. Ha az én szavazatom számít, akkor ne kösd fel magad! Most elveszettnek érzed magad, de ebből vissza lehet jönni, van élet ezen az önundoron túl. Nem mondom, hogy van rá csodaszer, amivel hipp-hopp elmúlik minden bajod, de tudatos munkával, meg az önfegyelmed segítségével gyógyítható. Van neked önfegyelmed? Megjegyzem, az önsajnálatnak rossz szaga van. Lehet, ez a bűz tartja távol az érdeklődőket.


Ez: "engem már nem mozgat semmi sem" ez viszont gáz.

2018. jún. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

engem nem árazott fel a sok érdeklődés..


ugyanolyan - magát szilárdan alulértékelő - ember maradtam

2018. jún. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem igenis beáraz, mert ha nem tetszel senkinek, akkor legalább a külsővel gond van, én meg az tartom, hogy a külsőnk tükrözi a belsőnket, talán ez lenne az úgy nevezett kisugárzás. De a velünk született dolgok is utalnak dolgokra, személyes tulajdonságra, arszerkezettől, testartástól, mozgástól kezdve minden, tudat alatt ezért ítél a másik külsőről. Tehát én nem hiszek ebben a nagyon ronda, de jófiú elméletben, aki külsőre szar, az belsőre is az.
2018. jún. 17. 11:42
 7/9 anonim ***** válasza:

négyes vagyok


Legyen a te hited szerint! Az én életem pedig az én hitem szerint.

2018. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindjárt éjfél,a szeretteimre gondolok, akik már nem élnek.

Átérzem amit írtatok, a nagyszüleim szerettek egyedül önzetlenül, a szüleimnek talán már teher voltam, a gyerekem szeret de már felnőtt, éli a saját életét.

Van miért maradni?

2018. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@8

Teljesen véletlenül kattintottam erre a kérdésre, csak annyit kérdezek: ugye nem...?

2019. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!