Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan cirkuszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan cirkuszol, hogy elfogy itthon a kaja és azért mert eszek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy a veszekedés azon, hogy elfogy amit vesz a boltban. De hát ez a normális nem? Nem azért vesszünk valamit, hogy kidobjuk. Konkrétan azért jött belém ma reggel, mert meg mertem kérdezni, hogy hozott-e egy felvágottból. Mivel tegnap igen, tegnap előtt igen, de mind a két nap azt reggeliztem/vacsoráztam és elfogyott. Nekem sajnos nem elég 10-15dkg felvágott max 1 napra de ezt nem érti meg csak sérteget érte, meg sorolja, hogy mennyi pénzt költött el kajára. Ez normális lenne egy kapcsolatban?


Komolyan ott tartok, hogy inkább félrerakok minden havonta egy bizonyos összeget a fizetésemből és befizetek menüre és csak azt fogok enni amit a saját félretett pénzemből megveszek.


2018. jún. 17. 09:19
 11/98 A kérdező kommentje:

# 5


Nagyon jól tudta, hogy elfogyott. Nem reklamáltam csak kérdeztem, hogy hozott-e és ezért elkezdett velem veszekedni.


# 7


Ne állíts baromságokat, ha nagyon nem vagy tisztában vele. Áruházban meg úgy sok helyen kapható tasakos felvágott 100g azaz 10 dkg. Jobbára van benne 5-6-7 szeletke pár mm vastag szeletke. Ami szerintem kevés, és max egy kajázást tesz ki.

2018. jún. 17. 09:36
 12/98 anonim ***** válasza:
56%
Ha több kajára van szükség, akkor vegyetek többet. 15 deka felvágott nem elég 1 felnőttnek sem, nem hogy kettőnek.
2018. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
40%
Én 15 dekáról beszéltem, nem 10-ről. De ez mindegy. Egy étkezésre 5-6-7 szeletet benyomni nem extrém kicsit? Ezt 5-6-7 szelet kenyérrel teszed?
2018. jún. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
44%
Életképtelenség level infinity. Több kell? Vegyetek többet! Jól írja, van az 10 szelet is, bár én nem tudom, nem igazán fogyasztok ilyen ipari hulladékokat.
2018. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
55%
15 dkg felvagottat ketten a parommal ket napig eszunk. Engem is idegesitene, ha a penzunk 75%-a a masik kajakara menne el, mert annyit enne mint egy elefant...
2018. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 A kérdező kommentje:

#10


Nem csak felvágottat. De mivel tegnap nem lett készítve étel mert nem voltunk itthon így azt kellett enni ami volt itthon.


# 13


Neked lehet extrém. Miért szerinted mennyi lenne az ideális? 3 dkg egy felnőtt embernek?

2018. jún. 17. 09:41
 17/98 A kérdező kommentje:

# 15


Én többet keresek és nem megy el még a fele sem a kajára egy hónapban.

2018. jún. 17. 09:43
 18/98 anonim ***** válasza:
46%

#16 kb. igen, az mondjuk 2-3 szelet.

De ha te ilyen ipari mennyiségben zabálod a felvágottat, akkor mondjuk nem értem, miért ilyen kis 10-15 dékán csomagokat vesztek, vagy vetetsz a barátnőddel. Neked ilyen kilós rudat kéne venni, az talán elég lenne 3 napig is 😂

2018. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
96%

A barátnőd is vehetne nagyobb mennyiségben, nem is értem. Mondjuk, amikor mi veszünk csomagolt felvágottakat (amit te is írtál, az a 100g-os kiszerelés), akkor azért az elég 3-5 napig általában, kettőnknek, szóval tényleg sokat ehetsz. Az meg, ha megetted az egészet, és ő mondjuk nem is tudott belőle enni emiatt, majd még te kérdezgeted, hogy "nem vettél még?", az megértem, miért bosszantja.


Szerintem valamiféle újfajta bevásárlási rendszert kellene kitalálnotok. Mondjuk, hogy hétvégén, amikor nem dolgozol, együtt elmentek egy nagyobb bevásárlást tartani, ahol nagy mennyiségben vesztek pl felvágottat, sajtot, mittudoménmit, és hét közben neki csak azokat a dolgokat kell megvennie, amik nem állnak el egy hétig, vagy frissen finomabb (pl kenyér vagy hasonlók). Akkor neked is van ráhatásod, hogy mikor mennyi minden van otthon, meg ő sem érzi azt, hogy olyasmit követelsz rajta, amit meg sem beszéltetek.

2018. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 A kérdező kommentje:
Ez nem ipari mennyiség.. Én nem tudok jól lakni 3 dkg felvágottal. Nem eszem egyébként sok kenyeret hozzá. Úgy szoktam, hogy 3 zsemle és abba pont elég a kb 10 dkg felvágott. Plusz mellé eszek paradicsomot vagy paprikát.
2018. jún. 17. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!