Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan cirkuszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan cirkuszol, hogy elfogy itthon a kaja és azért mert eszek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy a veszekedés azon, hogy elfogy amit vesz a boltban. De hát ez a normális nem? Nem azért vesszünk valamit, hogy kidobjuk. Konkrétan azért jött belém ma reggel, mert meg mertem kérdezni, hogy hozott-e egy felvágottból. Mivel tegnap igen, tegnap előtt igen, de mind a két nap azt reggeliztem/vacsoráztam és elfogyott. Nekem sajnos nem elég 10-15dkg felvágott max 1 napra de ezt nem érti meg csak sérteget érte, meg sorolja, hogy mennyi pénzt költött el kajára. Ez normális lenne egy kapcsolatban?


Komolyan ott tartok, hogy inkább félrerakok minden havonta egy bizonyos összeget a fizetésemből és befizetek menüre és csak azt fogok enni amit a saját félretett pénzemből megveszek.


2018. jún. 17. 09:19
 21/98 A kérdező kommentje:

# 19


Nem evett belőle mert nem szereti. Én meg szeretem.

2018. jún. 17. 09:53
 22/98 anonim ***** válasza:
31%
Dehogynem ipari mennyiség. Ha ezt napi szinten benyomod, akkor havonta elmegy vagy 6-8-10.000 Ft a te felvágottadra, amiből a barátnőd kb egy szeletet se látott, és akkor mást meg nem is etettek.
2018. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem mindenki annyit és azt eszik, amennyi jólesik neki. Nehogymár azért legyen leszólva, mert szereti a felvágottat. Én a párommal étterembe járok rendszeresen, mert anyagilag megteheti, hogy mindig meghívjon oda, most képzeld el ő milyen cirkuszt vághatna le, ha olyan lenne, mint a csajod. 500 forintos felvágotton képes cirkuszolni, mikor egész nap nem ettél főtt kaját aznap. Én biztos kidobnám, senki ne szóljon bele, mit és mennyit eszek, komolyan felnőtt emberek vagytok, ez rohadt gyerekes :D


Ja és a közös kassza külön baromság, te keresel többet, de még ő pofázik bele, hogy “jaj mennyi pénz el a kajádra”.

2018. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 A kérdező kommentje:

# 22


és? Olyan sok a 7-10 000 Forint egy hónapban reggelire? Egyébként meg mondtam, hogy nem szereti. Nem 30 ezer forintot keres egyikünk sem, hogy ne lenne pénz bármikor kajára.

2018. jún. 17. 09:57
 25/98 A kérdező kommentje:

A főt kaját tekintve az is mindig gondot okoz, ha elfogy. Nem arról van szó, hogy én enném meg az egészet egyszerűen kiakad, ha ilyen másfél nap alatt elfogy a főt kaja és akkor megy a cirkuszolás, hogy nem tudja mit főzzön megint ami elég lesz.


Főzés nálunk úgy van, hogy hétköznaponként csak ő, hétvégente meg én szoktam.

2018. jún. 17. 10:01
 26/98 anonim ***** válasza:
86%

15 deka felvágottat a férjem is megeszik egyszerre, és nem egy zabagép. Nekem pl. 2 szelet elég, de én ráteszem a szelet kenyérre, és úgy eszem szendvicsnek.

Szerintem ha közös a kassza, akkor a nő ne cirkuszoljon. Vagy kaja terén legyenek külön kasszán.

Kérdező, amúgy meleg ételt nem esztek?

2018. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 A kérdező kommentje:
Persze hétköznaponként sem mindennap, de van olyan is, hogy igen. Mivel sokszor csak annyit készít ami vacsorára elég. Ezzel nincs is gond, de van amikor többet készít és olyankor én inkább azt viszek munkába enni mint sem felvágottat és azt kajázom inkább mint más. Na ilyenkor mindig gond, ha elfogy.
2018. jún. 17. 10:03
 28/98 anonim ***** válasza:
37%

Nem a reggelid kerül havonta ennyibe, hanem a felvágottad :D

Na mindegy is én ezt úgysem érthetem, lehet hogy valami extrém fizikai munkát végzel napi 8-10 órában, akkor meg kell az enerdzsí.

De az tényleg felfoghatatlan marad számomra, hogy ha ennyit pusztítasz, miért 10-15 dekás kis csomagocskákat vetetsz a barátnőddel.

2018. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
96%
Ha éheznétek és centiznétek a pénzt a rezsi miatt, akkor megérteném. De így... egyszerűen nagyobb bevásárlásra van szükség.
2018. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, én 5-6-7 szelet felvágottat beosztok 5-6-7 szendvicsre, amit viszek a munkába tízórainak, de naponta csak egyet, mert egyébként valahogy megoldom a főtt ételt. Egyébként a felvágott az nagyon vészmegoldás főtt étel helyett, nyilván nem elég, de egy rántottával, sült kolbásszal, szalonnával jobban jársz...
2018. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!