Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm állandóan cirkuszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm állandóan cirkuszol, hogy elfogy itthon a kaja és azért mert eszek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megy a veszekedés azon, hogy elfogy amit vesz a boltban. De hát ez a normális nem? Nem azért vesszünk valamit, hogy kidobjuk. Konkrétan azért jött belém ma reggel, mert meg mertem kérdezni, hogy hozott-e egy felvágottból. Mivel tegnap igen, tegnap előtt igen, de mind a két nap azt reggeliztem/vacsoráztam és elfogyott. Nekem sajnos nem elég 10-15dkg felvágott max 1 napra de ezt nem érti meg csak sérteget érte, meg sorolja, hogy mennyi pénzt költött el kajára. Ez normális lenne egy kapcsolatban?


Komolyan ott tartok, hogy inkább félrerakok minden havonta egy bizonyos összeget a fizetésemből és befizetek menüre és csak azt fogok enni amit a saját félretett pénzemből megveszek.


2018. jún. 17. 09:19
 81/98 anonim ***** válasza:
38%
Úgy jön ide hogy te sírsz itt, hogy barátnőd nem vásárol eleget. Mint mondtam már, nem a bejárónőd. Vegyél magadnak. Az nem kifogás hogy mettől meddig dolgozol.
2018. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 anonim ***** válasza:
42%
Milyen képmutatás megy itt. Ha egy kövér akárki kiír kérdést, mindenki letámadja, hogy az egészséged, az EGÉSZSÉGED. De leszarják. "Látszik rajtad?" Ez a lényeg. Ehetsz minden egészségtelen szart, akkor kezdenek el csak károgni az egészségről, ha meghízol a szemét zsömlétől meg felvágottól.
2018. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/98 A kérdező kommentje:

Én sokkal egészségesebben étkezem mint a barátnőm. Nem kifogás az, hogy mettől meddig dolgozom?


Kedves 40+ nő nemű válaszoló. Biztos a te kedvedért majd kinyitják a boltot :)

2018. jún. 17. 13:06
 84/98 anonim ***** válasza:
42%
Ja értem...akkor ha egyedül élnél éhen halnál😁
2018. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez az egészségesebb opció, a barátnőd is kritikán aluli.


De jó tudni, hogy egyedül tényleg éhen vesznél.

2018. jún. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom a barátnőd kevesebbet keres, mint te. Az anyagiakat hogy oldjátok meg? Ugyanannyit adtok a közös kasszába? Mert akkor lehet ez a probléma forrása.

Ő kevesebbet keres, feltehetőleg feleannyit eszik mint te, ráadásul olcsóbb dolgokat, így gondolom kicsit úgy érzi, hogy aránytalanul sokat fizet étkezésre.

Nem tudnátok ezt normálisan megbeszélni?

2018. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó, a közös kassza azt jelenti, hogy minden fillér közös. Tehát a csaj jobban is jár, neki egyedül sokkal kevesebb lenne.

Nőként én ezen kivagyok, hogy azért kell baszogatni a másikat, hogy mennyit eszik. Hadd egyen már az ember (nemtől függetlenül) annyit, amennyi jólesik neki. Ha dolgozik a pénzért, és nincsenek filléres gondok, akkor meg hadd vegyen magának drágább kaját, ha azt szereti. Eszem megáll, hogy olyan kapcsolatok léteznek, ahol sajnálják egymástól a kaját az emberek.

Én imádok enni (nem, nem vagyok elhízott, 49 kg vagyok), ha a férjem azzal csesztetett volna összeköltözés után, hogy ne egyek ennyit, és rendszeresen így piszkált volna a kaja miatt, biztos, hogy nem lenne a férjem, mert kivágtam volna a francba.

Kérdező, amúgy én is a helyedben fognám magam, és vásárolnék magamnak kaját külön. Azt írod, ha akarod, meg tudod oldani. Akkor tedd. Nyilván ebből is cirkusz lesz, de megmondod, hogy akkor vagy vegyen eleget, vagy veszel magadnak, de hagyjon már békén a témával. Egyen szart, ha akar, de neked ne kelljen már.

30N

2018. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/98 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, amúgy hosszabb távon mit akarsz egy ilyen balhés 3,14csával?
2018. jún. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
94%

hát akkor hétvégéken menj el egyedül bevásárolni. akkor nem kell a duzzogó fejét nézned, és megvehetsz mindent, amire szükséged lesz a héten.

ha esetleg van lehetőség rá, munkahelyen ebédnél egyél valami főtt ételt, ülj be valami ebédlőhelyre, és akkor vacsorára elég lesz valami hideg és készíteni se kell.

nem normális, amit a barátnőd csinál. nem kell minden pénzt elkölteni, meg kell gondolni mire költ az ember, de azért túlzásba se kell vinni.

lehet hogy a családja miatt spórol, lehet gyűjt valamire, tavaszi esküvőre, vagy csak legyen félretett pénzetek.

ettől függetlenül az is hülyeség kicsit, hogy annyit eszek amennyi jól esik, meg senki ne szóljon bele. vagyis megteheted, de a másiknak is joga van hozzá, hogy ez ne tetsszen neki. ehhez a magassághoz egy a súly azért már kissé kövér. barátom 183 centi, és 70 kiló, egy kicsi pocakja is van.

most még lehet nem vagy kórosan elhízott, de ha később is sokat eszel, meg fogod szívni.

most érted, nekem is jól esnek a szar gyorskaják, mert ízlik, ennék minden nap is, de tudom hogy nem tesz jót.

2018. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
94%

Azért jó lenne meghallgatni a másik oldalt is. Ez azért így elég egyoldalú.

Ha mondjuk állandóan nekem kellene bevásárolnom, aztán a barátom rinyálna, hogy kevés a kaja, lehet én is morcos lennék. Ha nem elég, amennyit veszek, akkor:

1. Máskor bevásárlás ELŐTT mondd el, hogy mit szeretnél és mennyit.

2. Menj el te vásárolni és meg van oldva.

2018. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!