Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok a párotokat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a párotokat ha "megcsalna"?

Figyelt kérdés
Azt állítja nem volt semmi más, csak egy lánnyal járt össze akivel lábfétises dolgokat csináltak és lábbal elégítette ki a lány, de nem feküdtek le soha. Ez megcsalás kategória?
2018. jún. 17. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Én nem hagynám el.
2018. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 iamaveryniceguy ***** válasza:
83%
bőven az
2018. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Az ez megcsalás...több mint egy csók. Igen elhagynám.Főleg ha nekem nem jön be ez a fétis akkor meg is utálnám.
2018. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%

Azon gondolkodom mi játszódik le annak a fejében, akivel miután megtörténik egy ilyen dolog felmerül, hogy vajon akkor most meg lett-e csalva vagy sem. Miután pedig képtelen eldönteni a GYK-t kérdezi.


Nem, nem megcsalás.

2018. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
és nem volt lábszagú a cerka?
2018. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
79%

Miért raktad idézőjelbe? A hűtlenség az hűtlenség, nem csak a konkrét behatolós szexuális aktus számít annak. De még csak nem is kell szexuális tevékenységnek történnie, itt viszont az történt. Rendszeresen.


Ideális esetben az ember a kapcsolat elején tisztázza, hogy miként gondolkodik a megcsalásról, milyen keretek között képzeli el a kapcsolatot. Ha a két ember felfogása különbözik, akkor valami kompromisszumra kell jutni, vagy csókolom. Aki összejár kielégíttetni magát egy csajjal, mert ott kap meg valamit, amit tőled nem, az egyértelműen megcsalás, de közben még rengeteg más is. Semmiféle mentség nem létezik rá. Én azonnal kidobnám, ha kiderülne.

Elvárom, hogy a társam ossza meg velem, mire van igénye. Ha én ezt nem tudom neki megadni, akkor meg kell beszélni, le tud-e mondani róla, vagy boldogtalan enélkül és akkor inkább szakítani kell, hogy valahol máshol kereshesse a boldogságot.

2018. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%
Pff. Kiverte neki lábbal? Undorító. Majd adsz te neki valamit lábbal. Beteg az egész.
2018. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
28%
Amennyiben nem nyújtott be felém kettő tanú által hitelesített írásbeli kérvényt két példányban arról,hogy tájékoztatott szexuális igényiről amik teljesítését én nem vállalván harmadik félhez fordul akkor igen.
2018. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Ez megcsalas es igen.
2018. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez neked kérdéses, hogy megcsalás vagy nem, akkor éljetek boldogan, nem megcsalás. Addig sem keveredtek másokkal.
2018. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!