Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak szexet akarnak, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexet akarnak, akkor a pasi vagy a nő defektes?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, a pasi csak szexelne, akkor a nőben keresendő a hiba vagy a pasi selejt?
2018. jún. 17. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bármelyik is defektes? Miért akarsz hibát keresni?
2018. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Egyik se,arra vágyik az hiányzik neki.

A nő ha többet akar keressen mást,ha ő is erre vágyik akkor hajrá.39F

2018. jún. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Senki nem lesz ettől defektes és selejtes sem. Olyat kell keresni aki szintén ugyan azt akarja és kész. Defektes max akkor lehet valaki, ha képes hazudozni azért, hogy szexhez jusson.
2018. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Miért lenne bármelyik is defektes, ez butaság. Számos oka lehet arra, hogy valamelyik fél nem akar komoly kapcsolatot, szexet viszont nagy átlagban mindenki igényli és szereti.
2018. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Árulja már el nekem valamelyik női kommentelő, hogy miért hiszik azt, hogyha a pasi csak szexet akar, akkor az számukra lealacsonyító? Az meg se fordul senkinek sem a fejébe, hogy nem vele nem akar kapcsolatot, hanem senkivel sem ? Miért van az, hogy ezen férfiak fordított esetben nem szoktak megsértődni, és én sem sértődtem meg soha?
2018. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Vannak akik nem igénylig a rizsát,rossz kapcsolatnál meg jobb a kielégitő szex is simán,ugyis a szex a lényeg egy mukodo kapcsolatban is,senki se nézni akarja a másikat,csak ott van körités is.. Senki se selejt van aki nem izgat a rizsa része ennyi a történet. Én racionális,mérnők agyu vagyok. Én is volt h nem kértem a rizsábol,de penészedni meg nem ohajtottam.

36N

2018. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha egy nő csak szexelni akar az a pasik hibája mert szegény nőnek elege van már a megcsalasbol és már nem keres komoly kapcsolatot!!!!!
2018. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minden a mi hibánk !
2018. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
#5: Tökre igazad van. Én sem értem itt ezeket a gyakori “biztos akar kapcsolatot, csak veled nem” stílusú kommenteket, undorítóan rosszindulatú és legtöbbször nemis erről van szó, hanem arról, hogy úgy alapjában véve épp senkivel nem akar az illető kapcsolatot. Ha valaki tetszik valakinek annyira, hogy szexelne vele, akkor kapcsolatot is akarna vele, amennyiben lehetőséget ad jobban megismerni és amennyiben vágyik rá.
2018. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyikkel sincsen hiba... Én komoly kapcsolatot keresek, nekem a szex önmagában nem jelent semmit és nem is igénylem azt, hogy csak úgy hancúrozzak valakivel, emiatt nem mennék bele egyéjszakásba, szexkapcsolatba. Ugyanakkor elfogadom és megértem azt, hogy van olyan, akinek erre van szüksége vagy erre vágyik és ennek megfelelő partnert keres. Itt van a hangsúly, hogy mindenhez megfelelő partner kell. Ha valaki tőlem szimplán csak szexet akar (és ezt nem undorító vagy alpári módon jelzi), akkor azon én nem akadok ki és nem zavar, csak szimplán megjegyzem, hogy akkor mi nem egymást keressük. Ennyi. Én nem hiszek abban, hogy ez azt jelenti, hogy engem ennyire tartanak vagy én csak erre vagyok jó stb., szerintem ez hülyeség és egyébként is tisztában vagyok a saját személyiségemmel, tulajdonságaimmal és mások tettei alapján értékelem magam.
2018. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!