Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön össze sok nő olyanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön össze sok nő olyannal, aki nem tiszteli, megcsalja, és ha megtudja, akkor miért nem a pasiját tekinti hibásnak?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és valamiért "szeretnek" a foglalt férfiak. Az még oké, hogy amikor az utcán megyek, akkor eljön mellettem egy párocska, és a férfi úgy bámul engem, hogy lehetetlen nem észrevenni. Szerintem ez is hatalmas bunkóság és tiszteletlenség.

De rendszeresen volt olyan, hogy ismerősök párja/férje nálam próbálkozott. Én mindig elutasítottam őket, majd szóltam a nőnek, hogy jó lesz vigyázni, mert egy potenciálisan hűtlen alakkal vannak együtt.

Ilyenkor, néhány kivételtől eltekintve rám haragszanak meg. Megkaptam már, hogy ne legyek magamra büszke, senki nem akar semmit tőlem, csak használgatni, a hozzám hasonló nőket, csak dugdosni szokás, utána úgyis hozzájuk mennek haza, vele terveznek jövőt, ellenben velem senki. Volt olyan, hogy összevesztünk olyan lánnyal is, aki eredetileg a barátnőm volt, mert a képembe vágta, hogy csak egy huszadik miniszoknyás rihe vagyok a párja számára, ő pedig élete párja.

Megkaptam azt is, hogy attól, hogy sokat foglalkozom a külsőmmel (öltözködés, smink, szépségápolás, edzés, étrend), nem vagyok értékesebb senkinél, és ezzel csak azt érem el, hogy féltékenységet viszek mások kapcsolatába, de én senkinek nem leszek élete párja, mert az ilyen nő nem arra való.

Ezeket mind azért kaptam, mert szóltam, hogy csalni akarja őket a párjuk. Én szánom ezeket a nőket, a nagy részük tényleg elhanyagolt (de nem mind!), szétesett, némelyik elhízott, de mindig úgy gondoltam, hogy semmilyen nő (vagy EMBER) nem érdemli azt, hogy így bánjon vele a párja, ezért figyelmeztettem őket. Hátha találnak jobbat.


2018. jún. 17. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Ezek a hézagtöltő nők,áldozattipusuak. Szamarak lo helyett,ideiglenesek,a semminél jobbak,ingyen vannak.. Addig kell mig nincs jobb átutazás,időtoltés,társfüggő a legtöbbje és a morzsáért is térden csuszik a férfinek,és fujnaka az igazi nőkre.. Buták is mert nem látják a szerepüket h minek vannak tartva,csak mikor lapát de akkor meg keresnek ujabb lapát biztos pasast magunknak.

36N

Én rám is rám akadnak az ilyen hézagtöltös nők kanjai.. :D

2018. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én elküldöm őket a francba.. Ez a tipus maradjon a köreinél. :(
2018. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, én konkrétan undorodom ezektől a pasiktól is.
2018. jún. 17. 16:18
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon jól tetted, hogy szóltál. Ne vedd magadra, a féltékenység beszél belőlük.

Attól még, hogy egy nő igényes (mert egy igényes nő foglalkozik magával), sokak szerint nárcisztikus, könnyen kapható, és ezt én sem értem. Azt hiszik, hogy elcsábítottad ezeket a férfiakat.

2018. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Azért érdekes a felvetés, mert pl te is azt mondod, hogy undorodsz ezektől a férfiaktól, viszont sok esetben az, ha egy férfi undorodik egy nőtől az "gusztustalan", de ha a nő csinálja ugyanezt, akkor az meg jogos, mert hát adjon már magára a férfi. Ez az egyik.


A másik, hogy nyilván szerették egymást a párok, és most is együtt vannak. Mindig lesz csinosabb nő, és magasabb, gazdagabb férfi. Ez mindig alapot fog adni arra, hogy a kísértés ott legyen mindkét félnek. Szerintem nem kéne kihegyezni ezt a kérdést a férfiakra. Sok esetben a nők dobják a férfit... de persze itt is lehet sovinisztának lenni, hogy biztos oka van rá... de ez ahány kapcsolat annyi féle. Sok az önző ember, férfi és nő egyaránt.

De amúgy sok esetben a férfi mellette marad a feleségének, amikor születnek a gyerekek, pedig már nem olyan a bőre itt-ott, de ez nem zavarja (engem sem zavart), mert ettől még szereti, és ragaszkodik hozzá.

2018. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Végre egy értelmes nő...

Nekem is elegem van férfiként mind a libákból, akik ilyenekkel Akarnak együtt élni.

De azok a férfiakból is, akiknek van feleségük és mellette a fiatal lányokat hajkurásszák.

2018. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Azért érdekes a felvetés, mert pl te is azt mondod, hogy undorodsz ezektől a férfiaktól, viszont sok esetben az, ha egy férfi undorodik egy nőtől az "gusztustalan", de ha a nő csinálja ugyanezt, akkor az meg jogos, mert hát adjon már magára a férfi. "


Csak az a különbség, hogy én nem vagyok párkapcsolatban olyan emberrel, akitől undorodom. :D


A másik meg, hogy ha szereti és ragaszkodik hozzá, akkor ne akarjon összefeküdni velem, ne akarjon étterembe elvinni, ne küldjön virágot, ne hívogasson, ne írogasson messengeren az éjszaka közepén, hogy annyira hiányzik a mosolyom (ez csak néhány példa, és nem egy, hanem különböző foglalt férfiaktól). Igenis undorító az ilyen, és kész.

2018. jún. 17. 16:40
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
A legázabb mikor az ilyen nő pl 20 évig tűrik h a pasasuk,férjük a 20 éves nőket szobáztatják,v épp támogatják a kufircért,ők meg otthon dugják a fejüket a homokba és a morzsákért is térdre csusznak.. Zsák a foltját..
2018. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Ez tényleg az.

És neked hogy esik amikor azt mondják, hogy az ilyenek mint te, nem jók tartós kapcsolatra? Vagy nem foglalkozol vele, mert te nem is szeretnél tartós kapcsolatot?

2018. jún. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Oké.Ha nincs kapcsolatod elvihetsz vacsorázni.
2018. jún. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!