Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha egy ember igényli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy ember igényli a támogató kedves emberek baratsagat, vagy a mostani divat szerint remeteként kéne éljen?

Figyelt kérdés

En nagyon erös nö vagyok , aki megtanult egyedul boldogulni de maig ha valaki tamogató vagy meghiv valamire szinte lelki fuggösegbe kerulök az adott pasival ,aki nem is a zsanerem vagy nincs is köztunk semmi , de ha parszor kedves volt , megkönnyitette az eletem ezzel azzal , ( munkaban ) akkor azon kapom magam h hianyzik

De leporolom magam es megyek tovabb

Tudataban vagyok annak h hajlamos vagyok azt erezni h valakibe bele kene kapaszkodnom .

Vagy mindenkinek szuksege van valakire ez igy normalis ?

Szingli vagyok es az az erzesem h kifejlödött egy ilyen ” bird ki egyedul ” legy maganyos farkas mentalitas stb



#szingli #társasigény
2018. jún. 17. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"de maig ha valaki tamogató vagy meghiv valamire szinte lelki fuggösegbe kerulök az adott pasival"


Akkor viszont te nem vagy erős nő, maximum eljátszod a külvilágnak, meg saját magadnak, a jelek szerint még csak nem is túl meggyőzően.

2018. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak barátaid? Családoddal milyen a kapcsolat? Azok szoktak mindenkibe belekapaszkodni, akik úgy érzik, egyedül vannak a világban.

A társakra való igény egy teljesen természetes dolog, mindenki így van ezzel. Nézd, én eléggé magamnak való vagyok, utálom, ha rám akaszkodnak, meg kell nekem bizonyos mértékű egyedüllét, de ettől még én is igénylem az emberi kapcsolatokat! Szóval nem értem, hogy pattant ki olyan a fejedből, hogy neked ezt nem kéne igényelned.

Remetének lenni meg nem "divat", hanem egyszerűen vannak ilyen típusú emberek. De ők se Robinsonként élnek, nekik is vannak kapcsolataik.

2018. jún. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"az az erzesem h kifejlödött egy ilyen ” bird ki egyedul ” legy maganyos farkas mentalitas stb"


Nem fejlődött kis semmi ilyesmi, egyszerűen csak vannak olyan emberek ,akik jól megvannak egyedül, ők nem kibírják, hanem kifejezetten igénylik az egyedüllétet, de ezt te nem értheted, mivel te épp az ellenkezője vagy ennek.

2018. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Saját vélemény, de szerintem az sosem volt "divat", hogy valaki teljesen egyedül, barátok nélkül éljen. Ponthogy a szinglik, akiknek nincs kapcsolatuk, esetleg nem is akarnak, ők igénylik a leginkább a barátaik társaságát. Most magamról is beszélek. Ez így tök jó, mert nem vagyok magányos, ott vannak a barátaim. Ha ők nem lennének, na az gáz lenne.
2018. jún. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!