Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit szoktatok nézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szoktatok nézni egy férfin az anyagi helyzetén és a kinézetén kívül?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 02:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
6%
20-as, meg azt figyeled te is meg,hogy mennyire jóképű, ha csak átlagos, vagy azalatti,akkor gondolom, sőt megkockáztatom, tudom, hogy nálad sincs esélye az embernek,akár hogy tölti a szabad idejét,meg akármilyen életet él.
2018. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
95%
#22 Neked az sem felel meg, ha felkínálja magát egy nő. Mindegy, csak szidhasd a nőket. Neked valójában magaddal van bajod, ezt vetíted ki másokra. Menj szakemberhez, ne másokat pocskondiázz.
2018. jún. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

A humora, a megnyilvánulásai, az esze, a közéletben való jártassága (itt nem vévé tökömtuggya és xycsöcsinke kapcsolatára gondolok), tudjon objektív véleményt alkotni, kultúráltan vitázni.

Eddigi rossz tapasztalataim:

A lusta életművész: három befejezetlen szakiskolája van, meg egy munkaügyis eladó képzése. Néha közmunkázik, hogy kapjon segélyt és ingyenkosztot(amit rendszeresen leszaroz). Milyen munkát akar? Irodait, lehetőleg semmit se kelljen csinálni ott, csak melegedni. Miután elhagytam mert meguntam a céltalanságot, lepénzéhesprostizott (az esetek 80 százalékában én fizettem).

Mamahotel: 25 éves, nála ettünk. Ki akartam vinni a tányérokat a mosogatógépbe, de azt mondta, hagyjam csak. Majd elkiáltotta magát, hogy "végeztünk" és erre belibbent anyu, megkérdezte, hogy ízlett, majd kivitte a tányérokat.

Mamahotel by proxy: 32 éves, saját stúdiólakás, mindig szép tiszta és rendezett, ablakpárkányban fűszernövények. Imádtam. Míg nem, egyszer azzal fogadott, hogy bocsi, rumli van, mert az anyja két hete combnyak-töréssel kórházban van. :O

Na, még egy hónapig húztuk, próbáltam segíteni, közben az anyjának is kellett, aki meg nekem sírt, hogy nem bír két háztartással, részmunkaidős állással, kerttel 64 évesen, de a fia mindig beveri a lelkiterrort(nem így mondta) mikor már nemet mond neki.

2018. jún. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
23-as írtam már,hogy miért nem élek a lehetőséggel. Miért kell ismét leírnom,hogy felfogjátok? Úgy sem lenne belőle semmi. Így röviden tömören már könnyebb felfogni?
2018. jún. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván kell tetszenie valamennyire, de ezzel mindenki így van, csak épp mindenkinek más tetszik, más a vonzó. Viszont olyan frusztrált gyökérrel nem jönnék össze, mint ez a 67%-os, még ha minden más klappolna, akkor sem. Javaslom, társ helyett pszichológust vagy pszichiátert keress, mert te már orvosi eset vagy... Még jó, hogy nálunk nincs akkora fegyvertartási szabadság, mint az Egyesült Államokban, mert az ilyen elmebetegek képesek lennének bárhol lövöldözni, csak mert nem kapják meg csettintésre a játékot, amit akarnak...
2018. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
35%
Azt szokták nézni hogy szép esztétikus farka van-e.
2018. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%
25-ös ne keverj már össze azokkal az elmebetegekkel, akik lövöldöztek, én nagyon messze állok attól. Leírom a tapasztalataimat aztán ennyi, egyébként valami oka csak van,hogy ilyen vagyok, biztos jó hatással van az emberre, ha folyton visszautasítják, vagy csak szórakoznak vele.
2018. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
0%
Meg az ilyen szöveg miatt,hogy "frusztrált gyökér" biztosan pozitívan fogom szemlélni a világot és a hozzád hasonlókat, az ilyenek mint te pontosan azok az emberek,akik egy percig sem képesek belegondolni más helyzetébe, inkább belerugnak még egyet.
2018. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%
A másik meg az,hogy egyik válaszomban sem utaltam arra,hogy agresszív lennék, vagy bántottam, bánatnék fizikailag bármit is, tehát nem tudom,hogy honnan jött az ihlet, hogy azokkal az elmbetegekkel összekeverj. Normális életet élek, vagy egy kis lakásom, dolgozom, ha van lehetőségem,akkor elmegyek szórakozni, vagy bárhova, nincs gond a barátkozással sem, ha úgy adódik és tudok,akkor segítek az embereknek kb. ennyire vagyok "frusztrált gyökér", egyedül a párkapcsolatban nem volt soha szerencsém, a külsőm miatt.
2018. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok hazudni, fontos a külső. Ha egyszerűen nem tudok hozzá vonzódni akkor megette a fene,lehet akármilyen személyisége. De tényleg nem ez minden. Találkoztam már olyannal aki külsőre mint egy félisten, belül meg rohadt. És fordítva is. Szóval a személyiség és a külső is számít. A pénz nekem sose volt fontos, a mostani párom is gyárban dolgozik.
2018. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!