Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan ritka az érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TrollBoa kérdése:

Miért olyan ritka az érdekes személyiségű nő?

Figyelt kérdés

Kicsit kevésbé offenzíven teszem fel ugyanazt a kérdést.

Szóval a lényeg az volt, hogy a legtöbb nőt nem érdekli igazán semmi más, mint a ruházkodás, szépítkezés, párkapcsoltai ügyek és az egymással való rivalizálás. Érdekelne, létezik-e olyan nő, akiben van belső fogékonyság ezeken kívüleső témák iránt is. Ha igen, ők mikkel foglalkoznak, mit dolgoznak, mik érdeklik őket?



2018. jún. 18. 10:28
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
95%
Pont fordítva látom, mindig az van, hogy a pasik mindehova csajozni járnak. Semmi nem érdekli őket igazán, csak nők legyenek ott, és mennek.
2018. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
26%
Kérdés az, hogy mit értetek érdekes személyiség alatt? Amikor a nő ismerőseim beajánlottak pár randipartnert érdekes személyiségűként, akkor kiderült, hogy egyáltalán nem azok. Valamiért az emberek szeretik azt mondani, hogy a környezetükben mennyi pozitív példa van és mennyire jó mindenki, amikor épp arról szól a kérdés.
2018. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
99%
Én úgy tapasztaltam, hogy a legtöbb férfit riasztja a tájékozottságom, műveltségem, tanultságom. Az általam ismert férfiak döntő többségénél okosabb, műveltebb, tájékozottabb vagyok, ezt pedig nem díjazzák.
2018. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 radioheadyendremény ***** válasza:
96%
Ez nem női vagy férfi jellemvonás. Az emberek nagy része ilyen, csak ami a nőknél a szépítkezés, sminkelés, az a férfiaknál a foci és az autók.
2018. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
92%

Továbbra is állítom, hogy ha szerinted a nőket csak ezek a vackok érdeklik, akkor én nem vagyok nő.


Nem mondom, hogy nem érdekel:

- a ruházkodás, mert öltözködni kell, és sokszor kihívás megfelelő darabot találni akár csak méretre, fazonra (35-ös felnőtt női lábbal meg vagyok áldva, és amióta bejött a csőnadrág, és alig van trapéz, meg vagyok lőve azzal is, mert a sok mászkálástól megvastagodott a vádlim, ami nem zsír)

- a szépítkezés, mert problémás a bőröm, és a bőrhibáimat kezelni kell, ha nem akarok úgy kinézni, mint egy himlős

- a párkapcsolati ügyek, mert még ha el is vagyok egyedül, azért egy megfelelő társ is jó volna (akárki nem)

Viszont nem szokásom más nőkkel rivalizálni, tudom, ki vagyok, a saját céljaimért küzdök, szakmai elismerésért, tanulásért, fejlődésért, fittségért, jó egészségért, stabilitásért, azért, hogy olyan életet éljek, amire érdemes lesz visszanézni a végén, és nem vertek le a nehézségek, és valahogy elértem, amit akartam, és közben még jól szórakozni is tudtam...


Egyébként informatikában dolgozom, aktív életet élek, sportolok, olvasok, fotózok, buszos utazásokon veszek részt, akár egyedül is... Nem mondanám unalmasnak az életem.

2018. jún. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
32%
#13: Ha körülnézel az oldalon, akkor lényegében minden pozitív tulajdonságról írt már valaki ilyet. Egyszerűbb egy saját pozitív tulajdonságunkra fogni, hogy riasztó, mint észrevenni a negatívakat, amik tényleg riasztók.
2018. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
95%

"Egyszerűbb egy saját pozitív tulajdonságunkra fogni, hogy riasztó, mint észrevenni a negatívakat, amik tényleg riasztók."


Én nem a #13-as vagyok, de tudod, slágerszövegből, női magazinokból, meg úgy általában a közgondolkodásból még alig 1 generációval ezelőtt is az ömlött, hogy ha okosabb is vagy a férfinél, nehogy a tudomására hozd. Úgyhogy én inkább átgondolnám a helyedben, hogy egy ilyen felfogású társadalomban biztosan a #13-as e a hunyó.

2018. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, az meg sem fordul a fejedben, hogy az érdekes személyiségű, intelligens, széles érdeklődési körű nőket esetleg te nem érdekled?
2018. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
88%

Engem általánosságban minden érdekel, de legfőképp a dolgok mélyére nézni és összefüggéseket, megoldásokat találni. A történelem is nagyon érdekel, leginkább a 20.század történelme. Azonkívül mivel fordító-tolmácsnak tanulok, szeretek nyelvekkel foglalkozni, minél több szót, szöveget megismerni. De őszintén megmondom neked, hogy igen, ezek is érdekelnek, amiket felsoroltál, a rivalizálást leszámítva, mert az szánalmas. Az öltözködés és a sminkelés viszont fontos nekem, de szerintem jól megférnek ezek a dolgok egymás mellett.

Különben nagyon sok mindenkit ismerek, aki tényleg olyan, mint amit leírtál, semmi sem érdekli a műkörmön, ruhákon és utazgatáson kívül. Viszont sok férfi partner ebben, őket meg a kocsikon, piáláson kívül nem érdekli sok minden. Zsák a foltját. Nekem is van értelmes párom, őt is érdeklik pl a játékok, a sport, de mégis tudunk az élet nagy dolgairól is elmélkedni.

2018. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
26%

#17: Jogos, ez a gyk. Itt nőről negatívat írni egyenlő az öngyilkossággal.

Régen a közgondolkodásban az volt, hogy a nőknek ne legyen szavazati joguk. Azt is átgondolnád, hogy jogos volt? Természetesen nem, ahogy én sem. A közgondolkodásban az is benne van, hogy kondiba az izomagyak járnak, pedig tele van értelmes emberekkel a terem.

Azért az állításom átgondolhatnád. A legtöbb embernek eléggé a béka segge alatt van az önkritikája. Hisztis vagy nagyképű ismerőseim sokszor tök random dolgokra fogják a sikertelenségüket. Ez a nem szeretik a férfiak a náluk okosabb vagy épp gazdagabb nőket pont olyan kifogás, mint amikor egy férfi arra panaszkodik, hogy a nők csak a magas pasikat szeretik.

2018. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!