Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy chat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy chat oldalon tök jól és kötetlenül el lehet beszélgetni csajokkal, tárkeresőn meg válaszolni sem hajlandók?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert ott minden nő a szőke herceget várja fehér lovon és ha csak egy kicsit is eltér a tökéletes ideáltól, akkor köszönésre sem méltatják.
2018. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert chat oldalon nincs ott az elvárás, hogy ismerkedni kell.


Beszélgetős oldalon beszélgetünk, társkeresőn társat keresünk.

2018. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

A chat oldalakra azért mennek fel az emberek, hogy beszélgessenek és valóban ismerkedjenek. Ehhez az kell, hogy aktívak legyenek.

Társkeresőn elég felrakni egy profilt és néha felnézni.

2018. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint chat oldal inkább alkalmas ismerkedésre, mert ott aktívabbak az emberek előítéletek nélkül, igaz?
2018. jún. 18. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
#4: Így van.
2018. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is volt h nőként rairtam nőkre mert vmit akartam kérdezni, és elég bunkók,nem írnak vissza. Pedig mondtam h nem leszbi vagyok.
2018. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Chat oldalon nincs tétje a dolognak.
2018. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!