Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen nem vágyom párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nem vágyom párkapcsolatra, már kamaszon se érdekelt, ezért nem is volt. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A szexualitás, mint olyan, az sem érdekel?

Ha nem, megvan az ok, elképzelhető, valamilyen hormonális, vagy szervi oka van.

2018. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szexre vágysz? lehet aszexuális vagy, bár kapcsolatot sokszor ők is akarnak, csak bennük talán a szexre való vágy hiánya miatt nincs akkora késztetés
2018. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért nem kell egyből az ördögöt a falra festeni! Nálam pl. úgy szokott lenni, hogy ha huzamosabb ideig nem szexelek, akkor elmúlik a vágy is rá és nem kívánom. Másoknál meg fordítva működik. Lehet te is hasonlítasz rám ebben, hogy semmi impulzus nem ért ilyen téren egy jó ideje téged, és ezért nem is kívánod.
2018. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs veled gond. Én 24 évesen nem vágyom kapcsolatra. Szerencsére tudom élvezni az életet pár nélkül is (és szerintem ez igen ritka, mert manapság nagyon sokan társfüggőek és erre tesznek fel mindent), van hobbim, célom, ami motivál. Valahogy nem vágyom rá, hogy legyen mellettem valaki.


Később ez valószínűleg változni fog, mert az ember alapvetően társas lény, de legalább már ismerem magam és tudom, hogy szingliként is lehet teljes és boldog életet élni.

2018. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Félénk vagyok
2018. jún. 19. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Aztán úgy gondoltam az érzéseimről, hogy azt jelzik számomra, párkapcsolatra van szükségem. Össze is hoztam. De kiderült nem való nekem a komolykodás. Inkább csak laza-kötetlen kapcsolatban érezném jól magam.
2018. jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!