Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a pasitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a pasitok, elmenne egyedül egy buliba, és más csajokkal fotózkodna?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 12:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Agyonütném
2018. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
A barátnőm is el szokott járni szórakozni a barátnőivel, ilyen csajos estékre. Sokszor láttam közös képeket más fiúkkal. Számomra ez még nem jelent semmit. Szeretjük egymást, és ez a fontos.
2018. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Semmit se társfüggő se önbizalom hiányos nem vagyok,amig hazajön kit érdekel.
2018. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
úgy értem ilyen hosztesz csajokkal, vagy akiket nem ismer, de dekoratívak.... szóval értitek..
2018. jún. 19. 13:00
 5/19 anonim ***** válasza:
43%
Semmi rossz nincs benne, fordított helyzetben sem.
2018. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez semmi. Buli. Hostess csajok. Nekik ez a munkájuk. Ez még jelenti azt hogy megcsalt. Ha ennyire nem bízol a párodban akkor ez a kapcsolat is sokáig fog tartani..
2018. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ezt nem hiszem el, ez volt az utolsó, hogy kiírtam ide valamit, mert sztem direkt csak a kérdezőt savazzák.... szóval be akarjátok nekem magyarázni, hogy otthon vagytok, a pasitok pedig buliból posztol alulöltözött nőkkel, és ez senkinek nem gond, csak mosolyog, és csókkal várja haza párját.... na menjetek a.... 😂😂😂
2018. jún. 19. 13:27
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező nem erről vam szó. De spec voltam olyan kapcsolatban ahol a pasim egyfolytában lekorlátozott, nem akart elengedni barátokkal nélküle soha sehova. Nyomozgatott és egyebek. És az nagyon nem volt normális. Dobtam is emiatt. Önálló emberi lények vagyunk, mindenki úgy éli az életŕt ahogy akarja. Ha téged ez zavar a pároddal beszéld meg. Ha nem tudod keress olyat akivel ugyanúgy gondolkodtok. Neked van egy véleményed. Neki is. Más embereknek is. Ezek nem mindig egyeznek. És?

Én azért írtam amit írtam mert a bulizást önmagában nem tartom rossz/ördögtól való dolognak. És nem egyenlő a megcsalással.

2018. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem lenne a pasim mire hazaérne.
2018. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát az biztos hogy nagyon nagyon nagyon nem tetszene, és ennek hangot is adnék. De persze megbeszélnem vele a dolgot, elmondanám neki, hogy zavar, nem rögtön kidobnam :D
2018. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!