Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a pasitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a pasitok, elmenne egyedül egy buliba, és más csajokkal fotózkodna?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 12:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%
Én is járok bulizni a férjem nélkül nem kell 0 24 ben a másik seggébe lenni,fojtogatni egymást,amugy meg megcsalni bármikor lehet.. Nem a másik hibája a társfüggés önbizalom hiány bizalmatlanság.
2018. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

Az általad leírt eset nagyon zavarna, szerintem szakítanék.


A párommal ilyen még nem történt, csak olyan, hogy a kolléganőivel fotózkodott céges bulin, de ott viszont volt egy olyan kép, ahol 2 oldalról puszilta meg két kolléganője. Nem zavar, mert tudom, hogy csak jóban vannak, és a csajoknak is van kapcsolatuk, ráadásul ismerem is őket, mert többször is elhívott közös programokra velük a párom.

2018. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha bulizni elmegy a haverokkal, nem gond.

Na de az, hogy idegen csöcs-s.gg kint csajokkal pózolgat, na az kiverné a biztosítékot.

2018. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha barátnőm csinálná ezt pasikkal...

Örülnék neki, hogy végre kimozdul 😃


25f

2018. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem 13 éves akkor én biztos kiakadnék. Egy fotónak jelentősége van. Nem fotózom magam reggel a tükör előtt, az ebédemet sem, a buszvezetővel sem szelfizek, és a barátnőimmel sem fotózkodunk részegen. Meg is kérdezném, hogy mi szükség volt arra, hogy idegen dekoratív lányokkal fotózkodjon valami bárban? Még ha valami híresség lenne nem zavarna, de ez nekem gáz. Proli.
2018. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdés, miért fotózkodik velük. Ha a fotókon látszana, hogy kb. az volt a legjobb nap az életében, hogy 2 ilyen tipikusan felfújt szájú műmellű maca mellett fotózkodat, ergo én csak pótlék vagyok meg ingyen lyuk, dobnám. Ha van rá értelmes magyarázata, ami nem egyértelmű kamu, akkor hagynám.
2018. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A cucca az ajtó előtt várná.


NEM vagyok féltékeny, menjen bulizni is, ha akar, nem izgat, de ennyire nyíltan flörtölne másokkal, akkor ott vége.


Exem is állandóan más csajokat nézegetett mellettem, meg szexchatelt a "barátnőmmel".

Ezt azért már hadd ne toleráljam.

2018. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
utolsó, az igen, úristen micsoda patkány
2018. jún. 19. 19:12
 19/19 anonim ***** válasza:

@17: Ki mondta, hogy flörtöl velük? A mai fiatalok gondolkodásába simán belefér, hogy fiatal csajokkal fotózkodnak, mert az a "menő".


Kérdező, a barátod hozzáért a lányokhoz? Átkarolta őket?

2018. jún. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!