Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért túl komoly velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért túl komoly velem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel nemrég ismerkedtem meg. Nagyon rendes, figyelmes, de zavar, hogy mindig olyan komoly fejet vág. Másokkal bolondozik, vigyorog, de velem komoly. Próbáltam rákérdezni, de ő szerinte ő ilyen. Mitől lehet ilyen amikor velem van?

2018. jún. 19. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tetszel neki. Én is voltam már ilyen nővel.
2018. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

"ő szerinte ő ilyen"

Ha ő ezt mondja, m mit mondjunk? :D Az is lehet, hogy nem jössz be neki, csak haverkodik s nem akarja, hogy félreértsd, mert még majdnem idegen vagy neki. Hány éves?

2018. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

32 éves.

Akkor a legkomolyabb amikor hosszan a szemebe néz...én meg majd összetojom magam ettől:)

2018. jún. 19. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Ismerek ilyen pasit akivel bejöttünk egymásnak. Mindig nagyon komolyan nézett de pont ez (is) tetszett benne. Bar o alapbol ritkan mosolyog, csak a barátaival. Kepeken sem mosolyog. Vannak ilyenek.

De az is lehet hogy pont azért olyan mert tetszel neki és ettől picit befeszül. Másokkal akiktől nem akar semmit lehet hogy könnyebben bolondozik.

2018. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ismeretlenekkel nem tud mit csinálni ezért bohóc lesz
2018. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vona nézés? Az tényleg félelmetes!:D

Szerintem csak zavarban van és odafigyel magára nehogy hülyeségeket beszéljen. (ez ismerős számomra) Majd ha jobban megismer, szerintem vigyorgós lesz a közeledben is.

2018. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!