Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek így nyaralni az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek így nyaralni az új párotokkal, aki nem a gyereked apja?

Figyelt kérdés

2,5 éve elváltunk, van egy óvodás gyermekünk. 1 éve megismerkedtem valakivel, akivel eddig csak barátként találkoztunk. A kicsi még nem találkozott vele. Felvetette, hogy mi lenne ha elmennénk közösen nyaralni. Szerintetek? Én félek a közös szállástól, ő pedig nem akarná, hogy külön szobában alugyunk. Egy ágyban semmiképp sem, mivel ott lesz a gyerekem is, de esetleg egy apartmanban ez kivitelezhető lenne? Én külön szobát akarnék, ő így nem akarna. Mit csinálnátok? Előtte még jó lenne ha találkozna a gyermekem is vele, ezt tudom.

Sokan nem agyalnak ennyit ezen, én viszont valamiért félek új kapcsolatba kezdeni a gyermekem miatt. Lehet túl agyalós vagyok, lehet túl sokat aggódok. Nem tudom mi a jó megoldás. Szerintetek?


2018. jún. 19. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én így semmi képpen.Nem is komoly még a kapcsolatotok,hisz te mondod,csak barátként találkozgattok.Ez nem párkapcsolat.Külön szobában még eseteleg,de úgy együtt nyaralni,közös szobában szinte családként,hogy a gyerek még nem is találkozott vele,kizárt.
2018. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szegény gyereket ne dobd már közös lakásba egy random emberrel. Előbb szokjanak össze.
2018. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ááá... ha ismerné a kicsi azt mondom ok. De így inkább ne menj vele nyaralni!
2018. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem találkozott vele a gyerek, akkor egyből egy közös, hosszabb nyaralás nem túl jó ötlet. De ha mondjuk augusztus végén mennétek, addig szerveztek közös programokat, és látod, hogy kijönnek, akkor oké.


Mi kb. 4 hónap együttlét után költöztünk össze a párommal, de a lányom már ismerte őt, az utolsó 2 hónapban szinte állandóan együtt voltunk.

2018. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Mi sem a gyerekek apjaval elunk,osszekoltozes elott is voltunk nyaralni. Azt hiszem kicsit tulbonyolitod. Mutasd be neki mielobb,csinaljatok par rovidebb programot aztan hadd szoljon. Vagy ugy h mind egy szobaban,vagy ti kulon es osszenyithato az o szobajaval. Elejen semmikepp ne aludjatok egy agyban gyereket kirekesztve,sem 3asban egy agyban.De a nyaralast se hagyd ki emiatt.
2018. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem mennék el, a gyerekem fontosabb egy egyhetes vakációnál. A költségek megosztásáról sem beszéltél. Azt nem lehet elvárni, hogy két külön szobát fizessen egy barát, akivel ismerkedési szakaszban vagytok, tehát mérlegeld azt is: tudod a költségek 2/3-át vállalni?
2018. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen feltételekkel nem mennék el.

Én sem a 15 hónapos gyermekem apjával vagyok együtt 2 hónapja , de már nagyon sok nem alvós közös programot csináltunk együtt és aludt nálunk 3-4-szer a párom és így vállaltunk be július közepére 3 napot.

2018. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mennék el. A pasival meg megértetném, hogy a gyerekem fontosabb, és ha ezt nem fogadja el (a te esetedben látványosan nem), akkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2018. jún. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Én külön szobát akarnék, ő így nem akarna" - ha ennyire nincs tekintettel a te elgondolásodra... te nyaralásról beszélsz, ő meg szexre gondol. Minden különösebb előzmény nélkül, hát nem biztos, hogy az ey "új kapcsolata" kezdete lenne.
2018. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!