Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lenne a legjobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Husszonnegy eves srac vagyok meg szuz eddig nem volt semmilyen kapcsolatom sokaig nem is szerettem volna komoly kapcsolatot viszont 19-20 kornyeken mar jo lett volna de nem nagyon jartam sikerrel,most viszont van egy lany akivel nagy esely van ra ,hogy megtortenik a dolog, o mar eleg tapasztalt es mar kielte magat aminek orulok( biztos meg tud tanitani 1-2 dologra :D :D ) es nagyon odaig vagyok erte ugy egeszeben,de viszont kicsit olyan erzesem van,hogy le vagyok maradva hozza kepest.. En is bepotolnam a kalandokat amikrol eddig lemaradtam, viszont ot sem akarnam atverni vagy otthagyni,mert igazan szeretem...Van aki jart hasonlo cipoben? Esetleg tapasztalatok? Ha nagyon jol kijovunk es o lesz az egyetlen akivel voltam az nagyon gaz? Olyan nyomaszto ez az egesz..Ti mit tennetek ilyen szituban mi a legjobb?

2018. jún. 19. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

"Husszonnegy eves srac vagyok meg szuz eddig nem volt semmilyen kapcsolatom sokaig nem is szerettem volna komoly kapcsolatot viszont 19-20 kornyeken mar jo lett volna de nem nagyon jartam sikerrel,most viszont van egy lany akivel nagy esely van ra ,hogy megtortenik a dolog, o mar eleg tapasztalt es mar kielte magat aminek orulok( biztos meg tud tanitani 1-2 dologra :D :D ) es nagyon odaig vagyok erte ugy egeszeben,de viszont kicsit olyan erzesem van,hogy le vagyok maradva hozza kepest.."

Rövidebb mondatok, pl.

2018. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd már el azt a butaságot, hogy valamiről is lemaradtál.

Miről? 21 éves vagy könyörgöm. Vagy már 11 évesen d..gni akartál volna?


És nem gáz, hogy ha neked ő lesz az első és ha jól alakul minden, akkor az utolsó is, mert együtt fogjátok elélni az életeteket.

2018. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
24
2018. jún. 19. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ok, bocs, 24. Akkor sem maradtál le semmiről.

És ne hallgass azokra a gyk-s h..lyékre, akik mindjárt jönnek, hogy de igenis lemaradtál.

2018. jún. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy nem zavarna ha 1 nel megallnek csak manapsag ez furcsasagnak szamit nem? Tudom az en eletem meg minden..nem lehet mindenki egyforma
2018. jún. 19. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Kinek mi a furcsa, relatív.


Számomra meg az a furcsa, hogy valaki terhesen is dohányzik és sz..rik a születendő gyereke fejére.

2018. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen az valoban furcsabb :) :)
2018. jún. 19. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!