Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknél sikertelen férfiak, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél sikertelen férfiak, ti nem szoktatok a állatokra (is) féltékenyek lenni?

Figyelt kérdés

Kutyákat, macskákat a nők mindig simogatják, ölelgetik és csókolgatják.

Én nem tudom milyen érzés ezeket tapasztalni, de biztos tetszene...


2018. jún. 19. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Néha féltékeny vagyok a kutyámra.

Képes megvédeni magát, kicsit el van kényeztetve, és oda kakil, ahova akar.

Arany élete van.

2018. jún. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Hozzam rendszeresen jelentkeznek kutyanak a hentesek meg halasok. Meg akik latjat,miteszik :D

Es igenis van feltekenyseg,amikor puszilgatom masok elott.

N

2018. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom milyen érzés, ha szeret egy nő. De rohadtul nem vagyok irigy mások boldogságára, legyen az ember, vagy állat. Nekem nem fáj, ha jól érzik magukat a bőrükben. Komoly gond lehet veled, ha ilyesmi felmerül benned. Szerintem beszélj egy pszichológussal, biztos tud valamennyit segíteni rajtad.
2018. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem rosszulesik amikor a párom kedveskedik az állatainknak. Simogatással, és látható örömmel,de nem azért mert tőlük sajnálom, hanem mert velem ezt nem teszi meg.
2018. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem az állat hibája. Pszichologus kell az ilyennek. A kisgyerekre is sok férfi féltékeny,mert nem körülötte forog a világ ezért lépnek le..
2018. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!