Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki lenne rányomulni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne rányomulni egy férfi munkatársra ha már úgyis felmondási időn vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk beszélőviszonyban mert semmi köze egymáshoz a két munkaterületnek. Nem tudok mit kitalálni mivel szólítsam le beszélgetni. Kb hetente egyszer összetalálkozunk és köszönünk, de ennyi. De nekem régóta tetszik. Ma bejelöltem facebookon, úgy látom egyedülálló, lájkoltam több képét is, de ő nem mutat semmi érdeklődést ott. Még 3 hetet kell bejárnom dolgozni, szóval nem tudom hogyan kezdeményezhetnék, anélkül hogy nagyon hülyét csinálok magamból. Persze az is megoldás hogy kivárom a felmondási időt és utánna kezdeményezek, de akkor már csak neten tudnék. Azt ne írjátok hogy a férfi dolga az ilyesmi, már megtette volna ha feltűnnék neki...hiszen vagyunk 300-an a cégnél, és nyilván nem a kolléganők között keresgél.
2018. jún. 19. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Teperd le a liftben.
2018. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én simán elhìvnâm kâvézni vagy valahova. Most az miért lenne ciki? Ha kell,menj és szerezd meg.
2018. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használd ki a lehetőséget !
2018. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a kúrólájk bent van, akkor már tudja valószínűleg, hogy kezdeményezhetne.
2018. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!