Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi tud szeretkezni egy alkalmi kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ezt egy férfi "baràtom" írta aki alkalmi kapcsolatokat létesíteni.

"Szeretkezni szoktam nem dugni."


2018. jún. 19. 22:02
 1/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
A szeretkezés alap feltétele részemről a szerelem/szeretet a másik iránt. Alkalmi kapcsolatban ez nincs, tehát nem.
2018. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Szexelni. Szeretkezni csak azzal tudok, aki iránt mély érzéseim vannak.
2018. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Tud, de nyugi, nem fog veled összejönni.
2018. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha a fenti mércét tekintjük, akkor nem. A szeretkezést nem mindenki a szerelemhez köti, hanem az intimebb, érzékibb együttléthez. Olyat tud alkalmiban is egy férfi.
2018. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Azon múlik, hogy a nő hogyan áll hozzá. Alkalmi kapcsolatnál is van valamennyi kommunikáció. Ha ez alatt kellőképpen egymásra tudunk hangolódni, akkor szeretkezés lesz belőle.
2018. jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeretkezni csak érzelmekkel lehet. Alkalmi kapcsolat? Mennyire alkalmi? Ha öt perccel korábban ismertem meg, ott nem megy. Ha előtte régóta beszélgettünk már csak nem történt semmi, ott kialakulhat egy elég erős kötődés amiből már összejöhet.


Egyébként nagyon régóta leszoktam az érzelem nélküli szexről. Nem nyújt semmi jót, még kielégülést sem.

2018. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!