Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak pasik, akiknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak pasik, akiknek ha tetszik egy nő, szándékosan más nőket említ/megnéz látványosan előttük? Miért csináljátok, milyen jellemre vall?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiány? Így méri fel, hogy érdekli-a másik?


Nem féltek, hogy ez visszás dolog?



#tetszik #férfi más nőkről beszél
2018. jún. 21. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben említ más nőket? Mennyire látványosan nézi meg a nőket? Ezek nélkül nehéz válaszolni.
2018. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

"milyen jellemre vall?"


Manipulatívra, játszmázósra.

2018. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! Ismerek én is ilyen pasikat! Hányinger ahogy áradozni képesek a jelenlétemben jó nőkről. Számomra ez nagyon visszataszító. Nem tudom mit akarnak ezzel elérni. Lehet így akarják éreztetni velem, hogy milyennek tart engem. Nem érek azoknak a fullos csajoknak a nyomába se.
2018. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
#3: He? Ha egy nő jól néz ki és tetszik nekik, akkor a jelenlétedben fogják be vagy mi?
2018. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

NO:

#3 - Nem hiszem, hogy ez lenne a célja. Tegyük fel, hogy tudom, hogy engem is jó nőnek tart, kedvel, és úgy érzem néha, vonzódik is. Szóval ez nem arról szól, hogy lekicsinyelne. Ettől még visszatetsző viselkedés.


#4. Szóval ha neked van egy potenciális csaj, aki tetszik neked, te látványosan elkezdesz más nőkről áradozni neki? Miért? (Komolyan kérdezem.)


- Azért gáz ez, mert éretlen és infantilis jellemre enged következtetni.

Egy érett férfit sem láttam még soha, aki így viselkedett volna OLYAN nővel, aki tényleg érdekli.

-2 Elég kiábrándító ez a játszma. Egy ilyen után legutóbb pl eléggé elveszett az iránta való"lelkesedésem." Egy tökös férfi eléd áll, és érezteti veled, ha téged aakr, és nem játszmázik kis félős taknyosként.


- 3. Érted már mirét gáz ez? Ha a neked tetsző csaj csorgatná a nyálát más pasikra neked, te nem éreznéd úgy hirtelen, hogy csak haverkodik, de NYILVÁNVAÓAN nem akar tőled többet? Mert ez a viselkedés ezt mutatja midnenkinek, hogy csak te láttál bele többet. Értelmes ember nem Másokra csorgatja eőtted a nyálát, amikor érdekled. Eleve "firend zone"-ba kerül az illető ettől.


SZóval még egyzser kérdezem, mi értelme is ennek?

2018. jún. 21. 18:34
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, első randinkon egyfolytában azzal csesztetett, milyen sovány vagyok, aztán ahogy sétáltunk, megfordult egy bőrszerkós csaj után és megkérdezte, láttam-e hogyan nézett ki. Én nem vettem észre, ha nem szól, még azt se vettem volna észre, hogy megbámulta. Úgy is lehetett érteni, hogy tetszik neki és úgy is, hogy nagyon gáz volt külsőre. Megkérdeztem, miért, hogyan nézett ki? Hát láttam-e, milyen bőrszerkó volt rajta? Visszakérdeztem, hogy akkor én ne vegyek fel olyan bőrszerkót? Mire azt mondta, én a büdös életben nem fogok úgy kinézni, ahogy az a csaj. Ezt is lehetett éppúgy dícséretnek érteni, mint kritikának, aztán amikor hangot adtam annak, hogy nem muszáj velem lennie, azt felelte, hogy csak nem képzelem, hogy velem lenne, ha nem jönnék be neki???

Elvett végülis feleségül, 10 éve bírjuk, bár egyre nehezebben, de az önbizalmamat hasonló módszerekkel porig rombolta. Ha magassarkút vettem, nyavalygott, az zavarta, hogy magasabb voltam benne, mint ő, de ezt persze nem mondta ki. Ha sminkeltem, nyavalygott, hogy minek, nem vagyok attól szebb a számára. Megkaptam, hogy átlagos vagyok és neki nem kéne jó nő, mert azt félteni kell. És még sorolhatnám...

2018. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

U.I. És akinek nem lett volna egyértlemű:

itt a nyílt és látványos reakciókra gondolok, amikor már az arcodba tolja, hogy xy csaj milyen jól néz ki. Vagy elmegy egy nő és jó hangosan megemlíti, stb.


Én az ilyet nem tudom komolyan venni vagy hova tenni, mert ez egyértelmű haveri kategória max, nem potenciális partneri viselkedés.

2018. jún. 21. 18:37
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

#4: Nem, nem csinálok ilyet. Szimplán a #3-asnál nem értem a helyzetet... Azt gondolja, hogy minden férfi őt akarja?


Ha egy férfinak tetszik egy nő, akkor nyomul rá és nem így fog játszmázni általában. A nőkre jellemzőbb a játszmázás.

A legtöbb ember pedig tényleg gyerekes és miközben hangoztatja, hogy ő nem játszmázik, játszmázik...

2018. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

# 6 +1 dolog az is, amit írsz


Egyébként kezdem érteni, pont ez is a saját önbizalomhiányára, bizonytalanságára enged következtetni.. Ezért romboja a tiédet is szerintem.


- tehát 4. ok, miért gáz ez a viselkedés: nincs szüksége senkinek arra, hoyg a másik lehúzza, rombolja az önbizalmát és hogy az xarul érezze magát vagy rosszabbnak, mert a másik folyton ezt érezteti vele.


Gondolom az ilyen kapcsolatban is ylien lenne, mint amit a 6-os írt, ezmár a jelleme.. Kár. Nekem építő kapcsolat kell, ahol tudom, hogy teljesen engem akar a másik, és megbízok benne. Ilyen viselkedéssel ez nekem pl nem menne.

2018. jún. 21. 18:43
 10/16 A kérdező kommentje:

# 8 Én szerintem értem, amit a 3-as ír, mert pont ez a fura, ez a pasi konkrétan ezt csinálja.


Eddig én sem tapasztaltam ilyet, persze, hogy nem ez az általános (szerencsére).. Azért mondom, hogy elég defektes dolog...

2018. jún. 21. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!