Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasi második találkozò...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi második találkozò után se csòkolt meg akkor nem keltettem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Jòl elvoltunk. Találkozò òta kicsit kecesebbet beszélünk és kicsit másabb.
2018. jún. 21. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
vagy csak nem mert megcsókolni és tudja hogy megkellett volna csókolnia és most mardossa magát mert azthiszi leírtad őt...vagy nemtudom lehet csak magamból indulok ki
2018. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem első randin még a kezemet se fogta meg. Utólag bevallotta, attól félt, hogy elijeszt.
2018. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam. Mert megölelni megölelt a végén.
2018. jún. 21. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A férfiak ilyenkor mérlegelik a helyzetet, ugyanis szinte minden nőnél elég egyetlen dolog ami nem 100% egy randin és azonnal megszakad az egész.

A csók meg pont ilyen. Számba veszi a lehetőséget, hogy megéri bepróbálkozni egy csókkal és elbszni mindent mert még nem biztos benne, hogy hasonlóan gondolod vagy még kivár. Könnyebb dolgod lenne, ha mondjuk érezné rajtad, hogy nem bánnád a közeledését. Megfogod a kezét valamilyen indokkal, néha végig simítod a vállát/karját, stb.

Bonyolult ez mert nem mindig lehet olvasni a jelekben. Nálam is volt, hogy egy lány még az intim tetkójáról is mutatott képet, tali végén, búcsúnál pedig kitért arra, hogy a rúzsa sem tud elkenődni. Nekem nem esett le, lekapni nem akartam mert nem tudtam mit gondol, nyomtam két puszit az arcára és, hát több randink nem is volt. :/

2018. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te sem csókoltad meg...
2018. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csaj létemre nekem kellett volna?

Utána meg megkaptam volna hogy tapadòs vagyok

2018. jún. 21. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:

"Utána meg megkaptam volna hogy tapadòs vagyok"


Ő meg, lehet arra gondolt, nincs csók, mert azt hiszi, csak a bugyiba akarok bejutni:)))


Azt nem értem, ha jó volt mind két randi, miért kell agyalni? Azt érzed, hogy jól érezte magát, vagy nem. Jól érezte magát, majd alakul.

Vagy már nedves a bugyi?:))))

2018. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kicsike 13 ***** válasza:
Nem kellett volna megcsókolnod hidd el.. jól van ez így. Az sem mindig nyerő ha azonnal smacilaci van. Volt 2. tali ha nem keltetted volna fel a figyelmét semmivel akkor nem lett volna 2. Az, hogy ezután mi következik mindkettőtökön múlik.
2018. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lesz 3. találkozó? Szeretne még veled ismerkedni? Mert ha igen, akkor nyilván mégis érdeklődik irántad, csak bizonytalan azzal kapcsolatban, hogy mikor ideális a csók. Vagy csak olyan típus, aki nem szereti az ő mércéje szerint elsietni a dolgokat.
2018. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!