Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így valaki?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit idén, akivel nagyon sok a közös vonásunk, nem társkeresési céllal, de megkedveltem, jobban, mint szabadna, de az érzéseimet nem tudom irányítani, legfeljebb visszafogni.

Kb. 1-2 évente fogyasztja a párkapcsolatokat, éles váltással, nagy kezdeti lelkesedéssel, ami aztán fél év után elkezd csökkenni. De mindenkivel tartja a kapcsolatot.

Velem nem úgy viselkedik, mint azokkal, akikkel belemegy ezekbe, online nem beszélget, bár próbáltam, de nem megy, személyesen viszont nagyon segítőkész, nagyon figyelmes, senki nem viselkedett még velem így (mindig csak a nagy szavak, de semmi tett), és ha összefutunk, mindig észrevesz, megfordul utánam, előre köszön, vagy éppen hosszan néz, másokkal nem ilyen a közös ismeretségi körben.

Foglalt ember tabu, mégsem tudom kiverni a fejemből, és nem értem, miért ilyen.


2018. jún. 22. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Szóval ez a tipikus, magát "open-minded"-nak valló csicska, aki nem tudja soha senkinél, mit akar, nekifut egy szimpatikus embernek "tök megfontoltan" kapcsolati céllal, aztán rájön, többnyire azután, hogy megdugta, hogy amúgy elköteleződni nem igazán akar vele, de barátnak elfogadná és ha te azt mondod, hogy te haverkodsz olyannal, akivel lefeküdtél, akkor még te vagy a csőlátású meg neked kellene lazítanod, mert neki tök oké, hogy valaki puszta embertársi szeretet jeleként lesmárol valakit és úgy viselkedik vele, mint egy párkapcsolatban, miközben ezt olyan szép spiritualista köntösben tálalja, hogy a végére te érzed magad földhözragadtnak.


Gondolom, most te vagy a "heppje", aztán miután "szellemileg kiteljesedhetett, hogy egy új embert megismert, akit érdekesnek talált", rájött, hogy "kellemes lélek vagy és tudsz szeretni", továbbáll, keresve azt, aki mellett "nem érez bizonytalanságot a lelki békéjében".


Bocs, ennyire nem vagyok "namasté". Ismerek ilyen embert, az okfejtése felénél letettem a poharat az asztalra és otthagytam. Velem úgy ne szórakozzon meg randizgasson senki, hogy nem tudja az emberi viszonyrendszereket elkülöníteni.

2018. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

*te nem haverkodsz olyannal

na

2018. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem randizgatunk, nem történt semmi köztünk, bekerültem egy közösségbe, onnan ismerem.
2018. jún. 22. 10:22
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Miért ilyen? Mert nem egyformák az emberek. És őt te sem fogod megváltoztatni, hiába meséled be magadnak, hogy dehát kedves, meg hosszan néz. Az ilyen közhelyeket meg külön imádom, hogy mindenkivel olyan, csak velem nem. Szerinted ha valaki be akar fűzni, hogy fog viselkedni? Plusz nyilván nem az ismerősi körben vadászik mellette.

Ha olyan gyorsan vált, lehetsz a következő versenyző, de ne várd, hogy megváltozik.

2018. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom megváltoztatni, csak nem értem a viselkedését velem kapcsolatban.


Vissza lehet követni online, hogy zajlanak a kapcsolatai, mindnél ugyanaz a dinamika, a nagy lelkesedés az elején oda-vissza, aztán alább hagy a dolog. - Na, velem ezt nem csinálja, szóval erre nem tippelek.

A többi ismerősével is viszonylag közvetlen, megy a poénkodás, a laza beszélgetés. - Na, velem ez sincs.

Velem mindkét viselkedésmódjától eltér, nincs meg sem a nagy hódító viselkedése, sem az ismerősei felé az a közvetlen lazasága. Nem beszélget, csak ritkán reagál valamire, élőben viszont segít, odafigyel, előzékeny... más. Nem bemesélem, ezt látom.

2018. jún. 22. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Eloadod hogy veled o mas mint a tobbivel. Persze hogy mas mindenkivel mas nincs ket egyforma ember. Inkabb csak remenykedsz belekepzeled hogy veled mas lesz, mert mar szetraknad neki. Buta vagy.
2018. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem hagy hidegen, de foglalt, úgyhogy tabu. Csak a viselkedését nem értem, amit felém mutat. És látom, hogyan viselkedik másokkal, nem vagyok vak. Ha velem is úgy viselkedne, nem lenne kérdés.
2018. jún. 24. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
hat te tenyleg ostoba vagy. Nem latod??? Hogy elotte meg kell teged puhitani, mert vannak "elveid". Nem kell mar sok neki es terpeszteni fogsz.
2018. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Foglalt emberrel akkor sem megyek bele, ha minden porcikám vágyna rá, szóval ha erre pályázik, akkor nem jár jó úton. Zavar, hogy velem nem tud (vagy nem akar) úgy kötetlenül beszélgetni, mint másokkal, mert egy közös hobbi miatt heti rendszerességgel összefutunk. Nekem mindig voltak jó barátaim a másik nem tagjai között, még olyanok is, akikkel akár többet is el tudtam volna képzelni, de nem lehetett, nem volt belőle probléma.
2018. jún. 24. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!