Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmet felvenni alkalmazot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet felvenni alkalmazottnak a saját vállalkozásomba? Lehet belőle vita, összeveszés, stb. szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy saját kis vállalkozásom (online kereskedelem), gondolkodom rajta, hogy a barátnőmet alkalmazom amolyan irodai kisegítőnek (a jelenlegi munkahelye nem a legjobb, nekem pedig kell egy ügyintéző).


Felmerültek bennem kérdések, amikből, hát... vagy összeveszés lenne, vagy elégedetlenség, és ez a kapcsolatunkra is negatív hatással lehet:

-Fizetés: Ha keresek 10 Ft-ot és abból 2 az ő fizetése (mert egy idegennek ennyit adnék), nem neheztelne?

-Ha nem válik be, mint munkaerő, és elküldöm, hogy reagálna?

-Egyéb probléma nekem nem jutott eszembe, így várok észrevételeket :)


Persze, tudom, nem ismeritek, meg ezt alapvetően nekem kellene tudnom, így inkább a véleményetek érdekelne, hogy Ti hogy reagálnátok ilyen helyzetben?

(24, 27 évesek vagyunk)


2018. jún. 22. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Hatalmas nem

Párral max kozos, az alá-fölé nem működne

2018. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféleképpen se, ha csak nem akarod gyorsan leépíteni vele a kapcsolatodat.
2018. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 NDSM ***** válasza:
83%
Nagyon meggondolandó! Mi csinálsz, ha szakítottok? Mert ugye a egy biztos, hogy minden változik! Úgyhogy szerintem csak akkor vedd fel, ha 100% erős a kapcsolatotok. Amúgyis lehet, hogy elutasítja a javaslatodat, mert nem szeretné, ha a főnöke lennél.
2018. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
"alá-fölé nem működne" - munkában nincs alá-fölé, mivel mindketten ugyanazt csinálnánk (tehát nem ugráltatnám, nem güriztetném halálra), viszont nem szeretnék 10 Ft-ból 5-önt neki adni :) Nem irigységből, csak azért mégis csak én raktam, építettem fel mindent...
2018. jún. 22. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
2ert meg a hulye se megy hozzad dolgozni.
2018. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Az ő szemszögéből nézve,ha a helyében lennék,kizárt.Nem akarok alárendelt lenni,és a páromtól fizetést kapni,és ettől függni.Ha éppen összeveszünk,akkor meg a fejemhez vágja hogy én adok neked pénzt,blabla.Ha ő ebbe belemegy,sok sikert neki.A te részedről pedig nem venném bele az éppen aktuális partneremet,hasonló okok miatt,ha éppen vita megy,akkor jön hogy keress más alkalmazottat,mennyi mindent segítettem,megismeri az egész bizniszt,ha épp úgy van át is vághat,tehát kizárt.
2018. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem azért akarod őt felvenni, mert lenyomod a torkán, hogy minimális pénzért dolgozik maximális haszon mellett?
2018. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Meglep a hozzáállásotok...


Nem akartam összegeket írni, de havi 700-900 a tiszta bevétel, és ennek a felét egy "irodai alkalmazottnak" adni?! Ti biztosan így csinálnátok :)


140-180 még rendben van (itt jegyzem meg, hogy jelenleg kevesebbet keres a munkahelyén).


Amúgy az a probléma, hogy jelenleg bele akar szólni, hogy kivel dolgozhatok együtt - nem nézi jó szemmel, hogy egy csinos, korombeli lánnyal tartózkodom órákig az irodában... na erre mi a megoldás?

2018. jún. 23. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Az se mindegy mit csinal az az irodai alkalmazott,mert egy multinal 200 felett keresnek joval,ha tudnak nyelveket meg foleg.

Te amugy hol elsz? Nagyon nem ertesz ehhez ahogy latom.

2018. jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amugy te mit szolnal ha egy izmos adonisszal lenne kettesben akar 8orat?

Valamint te is olyan lehetsz,aki nem a tudast nezi,hanem,hogy mennyire csinos az alkalmazott.

Tipikus pasi vagy.

2018. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!