Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak megmondjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak megmondjam a barátomnak hogy miért nem akarok szexelni? Nem fogja azt hinni hogy nem bízok benne?

Figyelt kérdés

Az exem bántott szex közben és egyszer úgy megütött hogy egész éjjel bőgtem és akkor megmondtam h soha többet nem fekszek le senkivel.

Már 2 éve együtt vagyok a barátommal de nem megy. Próbálkozik mindig csókolgat. Nagyon szeretem őt. 25 vagyok


2018. jún. 25. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
bilincseld meg és akkor nem tud bántani te irányítasz:)
2018. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

2éve együtt vagytok de nincs szex?

Na nézzük. Megértelek ,komolyan! Ezt kezeltetned kellene. Egy jó szexuálpszichológus segìt rajtad.

Az már fúrcsa,de dìcséretes dolog ,hogy két évig kibìrta a párod szex nélkűl.

De egy természetes dolgot vonsz meg tőle.

2018. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Ilyen szintű, elég gyakran tapasztalt életképtelenség mellett fel nem tudom milyen jogon vártok el egy 30 éves férfitől is többet mint egy 13 évestől, hiszen nagyjából azon a szinten vagy.

Bántott szex közben, adott egy pofont pl.? Jah... tedd túl magad rajta. Felnőtt ember vagy aki egy pofon miatt is évekig bömböl, rosszabb mint egy 3 éves.


A barátod pedig ugyanúgy egy hasonló puhatestű, ha 25+ évesen, két éve csak ül a lyuk mellett és csóválja a farkát hiábavalóan, hátha beengedik mint az esőben ázó kóbor kutyát az ajtón.

2018. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Keress fel egy szakembert,aki segít ezt feldolgozni.
2018. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Két éve együtt vagytok és no szex? Rég elhagytalak volna, ne haragudj de a barátod is jó nagy papucs, bár ahogy nézem lehet mellette csal téged mert ezt normális férfi nem tűri hosszú ideig.
2018. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a 3-as válasz adónak tökéletesen..teljesen igaza van
2018. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Lényegtelen, hogy itt ki mit ír arról, hogy ő hogyan dolgozná fel, neki nem jelentene nagy problémát, ha a kérdezőnek mégis nehézségeket, gátlásokat okoz.

Ha ennyi év elteltével sem tudsz bízni a barátodban, akkor ezen magadtól nem tudsz változtatni, tényleg érdemes lenne szakember segítségét igénybe venned. Viszont megpróbálhatnál megnyílni a barátod előtt annyira, hogy legalább beszélgessetek arról, hogy miért vagy ezzel kapcsolatba ilyen szorongó, tartózkodó. Szerintem már így is tudhatja, hogy nem bízol benne, ha 2 éven keresztül kerülted vele a szexet. Ha eddig is ilyen megértőnek bizonyult, akkor legalább megérdemelné, hogy őszinte legyél vele, még ha neked ez nem is könnyű. Lehet, hogy ha megnyílsz felé, akkor csökkennének a gátlásaid is, ha látod, hogy hogyan viszonyul az általad elmondottakhoz.

2018. jún. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Basszus, az exem eltört egy fakanalat a hátamon, akkor ne merjek főzni a férjemnek...? Bocs, de Jaguarnak most igaza van, tedd túl magad rajta, dolgozd fel, ha ennyire nem megy, kérj szaksegítséget! Miért a párodat bünteted az exed baromságáért?

“Nem fogja azt hinni hogy nem bízok benne?” - De, pontosan ezt fogja hinni, mivel részben ez az igazság.

Nem szoktam fűnek-fának pszichológust ajánlgatni, de neked tényleg ez lenne a megoldás.

Sok sikert!

2018. jún. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Áldozathibáztatás, régi kedvenc.

Beszélj a barátoddal mindenképp, köszöndd meg a türelmét. Az ő önértékelésének sem tesz túl jót, ha ennyire kerülöd. És keress fel egy szakembert valóban. Lassan, de biztosan jobb lesz.

Kitartás!

2018. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Sajnalom ami tortent,de ha nemtudod magad tultenni rajta vagy nem probalod valaki szakember segitseget kerni ennek nem lesz jo vege.elsetudom kepzelni hogy birt eddig veled lenni a parod 2 ev hosszu ido..en nemtudnam hova tenni hogy miert nem fekszik le velem a parom es 2 eve vele vagyok...sztem nemis maradtam volna veled....
2018. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!