Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van rá hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá hogy egy hozzá hasonló férfival össze találkozom? Sosem felejtem el igaz?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfelejteni az első szerelmemet. Autóbalesetben meghalt 4 évvel ezelőtt. Azóta is gondolok rá. Eleinte minden órában,fájdalommal keltem és feküdtem.

Pszichológushoz jártam,terápiákra. Enyhült a fájdalmam,de nem teljesen. Megpróbáltam nyitni másik férfiak felé de mindig felugrik az emléke. Mindenben tökéletes volt számomra. Még csak 23 éves vagyok, már nem akarok öngyilkos lenni,fiatal vagyok,de bárkivel megismerkedem eszembe jut Ő vagy őt keresem mindenkiben.

Szerettem volna gyerekeket tőle. Nagyon bánom hogy ez nem sikerülhetett. Mit tudnék tenni?



2018. jún. 25. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sajnálom. :( Szomorú ezt olvasni. Elhiszem, hogy ezen nem tudsz túllépni. Próbálj egy kicsit arra gondolni, hogy szerintem ő is azt akarná, hogy boldog legyél.
2018. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok pszichológus, de elmondom, hogy én mit gondolok erről. Fiatalok voltatok, első szerelem, jó eséllyel még magas lángon égett a kapcsolatotok és gondolom ezen a ponton vesztetted el. A gyász miatt te most nem tudod elképzelni, hogy ha a barátod élne, akkor lehet, hogy már nem is lennétek együtt, mert teszem azt, valami dolog miatt szakítottatok volna. Ez nem baj, nem is kell elképzelned, de pont ezért próbáld meg elengedni őt és továbblépni. Most csak arra tudsz gondolni, hogy csak vele lettél volna boldog és csak vele tudtál volna családot alapítani, holott ez egyáltalán nem biztos. Szerintem próbálj meg ebbe kapaszkodni és ezen keresztül eljutni odáig, hogy őt az emlékeidben megőrzöd és közben próbálsz nyitni mások felé. Nyilván ez se lesz könnyű, de túl fiatal vagy ahhoz, hogy teljesen bezárkózz.
2018. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek nagyon köszönöm a válaszát !

2.válaszoló: igazad van..tényleg..ez most erőt adott !

2018. jún. 25. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Megértelek.

Egy nagyon közeli ismerősöm az első szerelmét egy motorbalesetben vesztette el vagy 20 éve, a baleset után még többször műtötték, kb 3 hónapot élt még baleset után. Neki kb 10 évbe telt míg valakit el tudott fogadni maga mellett, de még akkor is gyászolta a szerelmét, gyakran kijárt a sírjához. Szerintem soha nem fogod elfelejteni, de ha eljutsz odáig, hogy tovább kell lépned, akkor talán majd tudsz másra is koncentrálni.

2018. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Meryl Streep elettortenete jut eszembe errol,neten barhol ratalalsz,nagyon fiatalon megismerkedett es beleszeretett egy John Cazale nevu feltorekvo idosebb szineszbe,hatalmas szerelem volt,de Cazale hamar meghalt csontrakban.Streep kb 6honap mulva hozzament egy szobraszhoz akit kb 6honappal azelott ismert meg.Azota van 4felnott gyerekuk es boldogok vagy 30-40eve. Mindenki kegyeletsertesnek tartotta amit tett,meg h nem is szerette igazan Cazalet h a gyaszev letelte elott ezt tudta tenni.Valojaban szerintem MS eldontotte h boldog lesz es lepett. Nagyon sajnalom ami veled tortent, sajnos az elet megy tovabb es utat tor maganak,ha hagyjuk.Igaz ez minden nagy szerelemre,belehalunk es megyunk tovabb.Sokfele formaja van az elengedesnek, ki igy ki ugy dolgozza fel az ot ert banatot de a hangsuly azon van h tovabb kell lepni.Es nem hasonlitgatni masokat hozza.Az az eleted sajnos ott lezarult,ahogy vmelyik elottem szolo irta,lehet h ha nem tortenik meg a baleset meg egyutt vagytok,lehet h reg gyulolned vmiert es fele sem neznel.Az ilyen es ehhez hasonlo dolgokat nem lehet szivvel lezarni mert a sziv kapaszkodik a szep emlekekbe. Itt higgadt fejjel kell (szerintem) elpakolni minden emleket es teret adni az ujaknak. Nem feltetlenul parkapcsolatnak. Uj dolgoknak amik formaljak az eleted majd egy iranyba ami mar mas mint a 4evvel ezelotti eleted. Es kozben te is formalodsz majd.jah es irj naplot,sokat segit. Veletlenul se keress hozza hasonlot!
2018. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!