Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kihasználás? 18/L

Figyelt kérdés

Kiköltöztem külföldre és az adott ország nyelvét nem beszéltem. Nyelvi segítségre volt szükségem a munkába állás kapcsán, illetve hogy úgy általánosságban boldogulni tudjak. Összeköltöztünk, ugyanis ő abban az országban él. Már 4 éve ismertük egymást, szóval nem egy friss dolog ez. A kis tini énem akkoriban mondhatni bolondult ezért a férfiért, pontosabban azért, ahogy foglalkozott velem. Nem mondom, még most sem semleges számomra, de már nem tud úgy lázba hozni, mint akkoriban.


Azt fontos leszögezni, hogy pénzbeli támogatást nem várok el tőle, abból a szempontból saját lábakon állok, ennek ellenére kaptam már tőle kisebb-nagyobb ajándékokat (nem milliós, százezres nagyságú dolgokra kell gondolni). Főzök, mosok, vasalok, takarítok rá, de mihelyst az adott nyelvet anyanyelvi szinten fogom beszélni, elköltözök tőle.


2018. jún. 25. 23:08
1 2
 1/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
17%
Engeded neki, hogy dugogasson? Mert ha igen, akkor ez így teljesen oké.
2018. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak probalsz lelki tamaszt talalni, amig egyenesbe nem jossz. Kihasznalasnak lehet nevezni, o az egyetlen kapszkodod. O mit var el toled?


23/L

2018. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ő tudja-e hogy ez a terved, ha tudja és nincs vele baja akkor nem kihasználás.
2018. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Kihasználja azt hogy nem beszéled a nyelvet, cselédje vagy és ráadásul ingyen dug.

Ugyanezért a szolgáltatásért ha pénzért csinálod jó kis summát kaphatnál kint. Pár év alatt meggazdagodnál.

2018. jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Csak azon nők tekintenék ezt kihasználásnak akik számára büdös a házimunka. Ez szimplán egy néma megegyezés, előre eldöntött szerződés egymás között.

Amennyiben egyikőtök sem érzi tehernek a másikat vagy a saját feladatát addig nincs ezzel semmi gond. Csak rengeteg lánynak egyből elkezd itt szikrázni a szeme, ha meglátja, hogy egy nőtársa főz vagy takarít egy hímenműre. Gondolom majd a gyerekeikről is hasonlóan fognak gondoskodni.

2018. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát a lakhatásért cserébe te takarítasz és főzöl. Szerintem ez nem kihasználás. Részedről akkor lenne, ha nem segítenél semmit, csak elvárnád, hogy ott lakhass nála, támogasson téged kihasználva, hogy ő esetleg vonzódik hozzád, és ezért engedi, hogy nála legyél bérleti díj nélkül. Részéről akkor lenne, ha kihasználná a helyzetedet és cserébe szexuális ellenszolgáltatást várna tőled.
2018. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tedd fel fordított nemekkel a kérdést és megtudod a választ...
2018. jún. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen, kihasznalas.

Ingyen cselednek nez teged.

2018. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

>de mihelyst az adott nyelvet anyanyelvi szinten fogom beszélni, elköltözök tőle.


Ha ez számára is nyilvánvaló, akkor teljesen rendben van.

2018. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hány éves a csóka?
2018. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!