Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányaink! Jó nehéz néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányaink! Jó nehéz néha, hogy nem illik ráírni egy itt kommentelő, szimpi fiúra? Vagy simán ráírtok? Elvileg nem írtok rá, sokan közületek azt mondják, hogy ők márpedig nem tesznek első lépést.

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 23:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
A "szimpi" fiúkra szerintem rá szoktak írni. Mondjuk rám pont nem, de én nem is vagyok szimpi vagy csak félnek tőlem. De sok olyanról hallani, hogy valaki szimplán ráírt valakire mert szimpatikus volt neki.
2018. jún. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nálam csak úgy tolonganak...ja, mégsem. :D
2018. jún. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Nálam tolonganak, bibibi. Mindegyik anyázik egy sort. Én meg röhögök egyet.
2018. jún. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
csitt már..nem mernek válaszolni
2018. jún. 25. 23:38
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Van, aki szimpi, de ahhoz nem eléggé, hogy megérjen egy üzenetet. A "fiainkkal" ellentétben nem írunk rá az első emberre, aki szimpi. Jól is néznék ki, egész nap itt kotlanék.
2018. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
"nem illik"? 100 évvel ezelőtt nem illett, de ez már 50 éve sem volt igaz ebben a formában...
2018. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem illendőség miatt, inkább a női büszkeség (vagy tartás) az oka, hogy nem írok privátot annak, aki szimpatikus a válaszai alapján. Ha ő nem figyel fel rám, akkor én minek kopogtassak nála?! Egyszer kivételt tettem, de akkor nem ismerkedési szándék állt mögötte, hanem csak meg akartam érteni a nagyon ritkán tapasztalható álláspontját.
2018. jún. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

#7

Százalék alapján elég nehéz kiszűrni az emberkéket amennyiben nincs kint a nevük.

Eddig mindkét barátnőmre és az egyéjszakás kalandomra is úgy figyeltem fel, hogy kint volt a nick-jük és tudtam azonosítani a válaszaikat.


Ellenben most van itt egy rakás 80-81-82%-os ember, egyik lány, másik férfi, százalékuk naponta/hetente változik, gyakran ugyanazokat a sablonos, humor vagy poénos szurkálódás nélküli közhelyeket nyomatják, azt sem lehet tudni mi a nemük.


71%-os válaszolóból is van valami csávó, talán egy szűz csávó is meg egy tinderen tobzodó, saját magát brutál jó csajnak beállító, csak sportos/kigyúrt, jóképű csávókkal egyéjszakásozó lány (stílusra kicsit olyan mint az a ... akibe bele voltam esve kicsit).

65%-osból is van egy egészségcentrikus, dohányzás és alkoholellenes csajszi (engem imádna... :D) meg egy beszólogató csávó is.

69-71% körül is van valami vérfeminista szivola. Van még itt valami lány aki minden válaszához bepötyögi, hogy "22/N" Így nem lehet megkülönböztetni sokakat. Inkább mi vagyunk itt mint a virtuális köpőcsészék.

2018. jún. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Nincs olyan, hogy nem illik. Ha szimpatikusnak tűnik valaki a válaszai alapján, akkor írj neki.

Én nem illendőség, vagy büszkeség miatt nem teszem, hanem mert nem ismerkedni vagyok itt.

2018. jún. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

biztos kiátkoztok de van az a szitu, hogy egy nő nem is annyira szől hozzá dolgokhoz csak olvasgat


nos ilyenkor jó ritka, hogy felkelti vki érdeklődését

2018. jún. 26. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!