Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsókolnak, de ellököm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókolnak, de ellököm, megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Osztálytalálkozón voltam a hétvégén, más városban jártam középiskolába, mint ahol most vagyok a barátommal.

A lényeg, hogy kiöltöztünk, elmentünk vacsorázni, aztán a nyakunkba vettük a várost a volt osztálytársaimmal és pár tanárral, berúgtunk és tancoltunk.

Jó buli volt, régi hülyeségeket felidéztünk, bevallotta ez a srác, hogy tetszettem neki nagyon anno, de nem tulajdonítottam ennek semmit. Ahogy táncoltunk, jött egy dal, ami az osztálynak közös dolga volt, ezért ránevettem közben, átkarolt, énekeltünk. Aztán mikor akkor ránéztem, lekapott. Szerencsére nem látta a társaság többi része, ekkor már késő volt, alig voltunk páran, többen már csak cigiztek kint, beszélgettek. Nem csókoltam vissza, fel sem fogtam mi történik, de reflexből eltoltam magamtól. Megmondtam neki, hogy ez nekem nem játszik, van barátom, ő is ismeri, hisz 10. osztályos korom óta vele vagyok. Neki is van egyébként barátnője. Nem volt sértődés részéről, a közelében lakó barátnőmnél aludtam, szóval együtt mentünk haza is, akkor viszont teljesen normálisan beszélgettünk már. 1 éves találkozó volt egyébként, szóval nem az, hogy 25 éve nem láttuk egymást:D

21L



2018. jún. 26. 11:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ez szombaton volt, a barátomnak nem mondtam el.
2018. jún. 26. 11:22
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Erőszaknak.
2018. jún. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megemlítheted neki mivel a srác ismeri a barátod, nehogy más verziót halljon vissza. Mivel nem akartad, ellökted nem megcsalás egyálltalán.
2018. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor éreztem volna erőszaknak, ha nem áll meg az első felszólításra, de megállt.
2018. jún. 26. 11:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedtél neki, visszautasítottad, akkor egyáltalán nem számít megcsalásnak. Akkor számított volna annak, ha viszonzod.
2018. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Megfelelően jártál el.

31/f

2018. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem megcsalás, de én elmondanám, biztos ami biztos.
2018. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerinted ha egy sötét utcán elkapnak, egy, vagy több férfi megerőszakol, az megcsalásnak számít? Technikailag lefeküdtem egy, vagy több férfival.
2018. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megcsalás akkor lett volna, ha nem lököd el magadtól.
2018. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem számít annak. Ha hagyod és aktívan részt veszel benne akkor lenne megcsalás.
2018. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!