Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet évekig együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet évekig együtt lenni valakivel szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyunk a barátommal, de nem szeret. Bárhova elmegyünk megfogja a kezemet, engedi, hogy az ölébe üljek, de nem néz rám olyan szerelmesen, mint más szerelmes pároknál a férfi, nem ölelget, semmi ilyesmi. Előttem kicsapongó életet élt, minden héten más nője volt. Aztán összejött velem, pedig nem is érdekeltem őt. Azóta velem van, de sokszor úgy érzem, hogy csak azért, mert jó csaj vagyok, jó a testem, nagyok a melleim és mindig valami dögösebb szerelés van rajtam, magassarkúval. Egyre gyakrabban érzem azt, hogy csak azért vagyunk együtt, hogy legyen kivel mutatkozzon és neki nem mindegy, hogy milyen nője van, de soha nem fog feleségülvenni.
2018. jún. 26. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát így.
2018. jún. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül lehet - az mindig elmúlik egy idő után. Ha a helyébe viszont nem lép a szeretet, na az úgy már gáz.
2018. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmi esély rá, hogy belémszeressen? Ami nekem nagyon feltűnt, hogy facebookon is azokat a képeimet like-olja, amik a lábamról készültek edzés után, vagy a fenekem látszik rajta. És ezekhez ír hozzászólást, máshoz nem igazán.
2018. jún. 26. 12:10
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha Ő nem akar beléd szeretni újra, akkor nincs. Sajnálom. A leírásod alapján rendes lány vagy, többet érdemelnél.
2018. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az elején se szeretet, csak kell neki valaki, akivel eljárhat ide-oda, illetve elég büszke férfi, ezért nem kell neki átlagos vagy átlag alatti nő, és elég kevés jó csaj van a környéken én pedig jókor voltam jó helyen, vagy rosszkor rossz helyen.
2018. jún. 26. 12:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a válasz egyértelmű: mehet lapátra a srác. Biztos xart érzés lesz, de hidd el, jobban jársz egy olyan pasival aki (bocsi, de) nem csak a "seggedért" szeret... :(
2018. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De én viszont boldog vagyok, annak ellenére, hogy ő nem hiszem, hogy szeret. Sokszor veszünk össze, de mindig kibékülünk
2018. jún. 26. 12:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha valóban boldog lennél, akkor nem tetted volna fel a kérdésed - ez azt mutatja, hogy bizonytalan vagy és félsz. A "veszekedés-kibékülés" ciklus nem minden esetben megbízható előjel - bármire.


Javaslom, tisztázd le magadban mire vágysz: egy olyan társra, aki szeret és törődik az érzéseiddel, vagy egy olyan srácra, aki csak dísztárgyként kezel (vannak ilyen lányok is, akiknek ez utóbbi jön be, de általában ők úgy is választanak pasit, hogy az egy beszélő ATM legyen...)?

2018. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha nem beszélgettél erről vele?
2018. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férjem sem hiszi el, hogy szeretem őt. Csak azért, mert nem nyalakodok vele folyton.
2018. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!