Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a nonek vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nonek vagy a ferfinek kell kuzdeni?

Figyelt kérdés

Kivancsi vagyok mit mondatok.!

Szerkntetek kinek kell kuzdenie? A nonek vagy a ferfinek ?

Marmint ugy ertem hogy ha mar egyutt vannak , es romlik a kapcsolat pl.

Vagy osszevesznek es kulon vannak napokat. Kinek kell kezdemenyezni?

Mert az en 29 eves baratom mindig tolem varja a “kuzdest” akkor is ha o a hibas.

O fel nem hivna nem keresne soha veszekedes utan !



2018. jún. 26. 12:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve ha nem keres, en se keressem inkabb? Megalazom magam.?!
2018. jún. 26. 12:18
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez hülyeség. Egy kapcsolat mindig kétemberes. Egyedül nem lehet fenntartani. Ezt értesd meg vele. Ha nem megy, hagyd el.
2018. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Annak, aki akar valamit. Ezesetben párkapcsolatot. Azt mivel mindkettőnek akarni kell, mindkettőnek kűzdeni kell.

31/f

2018. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Az én férjem mindent rám hagy, úgy mint a te barátod. Nagyon idegőrlő, mikor neki aztán mindegy mit csinálok. Semmit nem tenne a békülés érdekében. Szerintem ne várd ezt meg higy nálatok is ez legyen, és küld el a...... ba.
2018. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettejüknek.

Minek törje magát egyikük, ha a másik tojik az egészre? Azért kár küzdeni.

2018. jún. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem betegesen került minden konfliktust. Én nem hagytam annyiban, mindig mentem utána, addig mondogattam neki, hogy "Mondd el mi a bajod, mondj valamit!", hogy egy idő után kitört belőle (teljesen az agyára mentem :D). Az évek alatt teljesen megváltozott, mostanra magától jön, és simán szól, ha valami nem tetszik neki. Szerintem, vannak emberek, akik nem tudják, hogyan közöljék a problémájukat. Otthonról hozott dolog lehet ez, mert bárki mással simán vitázik, csak az szüleivel és velem csinálta ezt. Elmenekült, úgy érezte, hogy nekem nem számít az ő véleménye.

Beszélgessetek erről, tanuljátok meg kezelni ezeket a helyzeteket, ne hagyjátok faképnél a másikat, amíg meg nem beszéltek mindent. Hiszen, pont ez egy vita lényege.

2018. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha igazán szeretik egymást, mindkét félnek küzdenie kell, nemtől függetlenül. Egy párkapcsolatban ketten vannak, tehát mindkét emberé a felelősség. Tudni kell a problémákat együtt megoldani, és nem rögtön elmenekülni napokra!
2018. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most valakit idézni fogok, de nem tudom hogy kit :-P

A neten olvastam egy nagyon jó hasonlatot erre:

Próbálj meg úgy biciklizni hogy csak az egyik lábaddal hajtod. (A másik láb pedig csak kényelmesen elvan, várja a haladást.)

Egy pár 100 métert meg fogsz tudni tenni, iszonyatos nagy erőkifejtéssel, végül elfogy az erő, a lendület, és meg fog állni a bringa.

Valamelyik lábnak el kell kezdeni a hajtást, de tartós haladás csak akkor lesz ha mindkettő dolgozik, részt vesz.


Ennél találóbb hasonlatot el sem tudok képzelni

2018. jún. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkettőjüknek fontis a kapcsolat, akkor mindkettőjüknek.

Ha csak az egyiküknek, akkor pedig értelmetlen erőltetni.

2018. jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy feljebb is írják, egyértelműen kétoldalúnak kell lennie a kommunikációnak, a problémamegoldásnak, a küzdésnek, mindennek.
2018. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!