Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem tőlem (kérte el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem tőlem (kérte el és) kapta meg a számomat, akkor szerintetek mi szüksége lehetett rá?

Figyelt kérdés
A múltkor szabin volt az egyik kolléganőm, és értesíteni akartam egy sürgős dologról, ezért én is másokhoz fordultam, mert egyrészt addig nekem nem volt szükségem a számára, másrészt férfiként nem akartam félreérthető helyzetbe keveredni azzal, hogy "cseréljünk már számot". A lényeg az, hogy hívtam, nem vette fel, írtam neki, hogy én vagyok az, és hogy másnap lesz egy fontos harci feladat, ami hármunkat érint, de nem tudom, hogy a 3. illető szólt-e neki. Nagy meglepetésemre azt írta vissza, hogy el van neki mentve a számom. Tőlem tutira nem kérte el, viszont nem értem, miért nem. Ő sem akart félreérthető helyzetet? De ilyen esetben akkor minek kell valakinek egy másik ember száma? Sok kollégámnak nem tudom a számát, mert nincs rá szükségem. A csajjal is a munkahelyen beszélünk, ha kell, plusz megjelölt fb-on, de ott nem nagyon kommunikálunk, ezért sem értem, miért kellett neki a számom. Szégyellős típus vagyok, ezért nem kérdeztem meg, hogy kitől kapta meg, és hogy miért kellett neki. Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ilyen esetben egy nő milyen megfontolások alapján cselekedhet. Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 5. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenbe valami hátsó szándékot belelátni. Legközelebb ha találkoztok és beszéltek, csak úgy mellékesen kérdezz rá, hogy honnan van meg neki a számod.
2018. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Talán el akarta kérni a számod, hogy elérjen, ha munkával kapcsolatban keresnie kell, de elfelejtette, amíg elérhető voltál, aztán megkérdezte egy kollégától, akit épp elért, hátha az tudja, és tudta.
2018. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1: Köszi. De ezt nem ciki megkérdezni? Mármint számomra elég érdekesnek hatna, ha megkérdezném valakitől. Egyébként sejtem, hogy kitől kaphatta meg, és ezzel egyáltalán nincs bajom, nem szoktam titkolni az elérhetőségeimet, csak nem igazán értem, hogy miért nem hozzám fordult.
2018. júl. 5. 22:00
 4/20 anonim ***** válasza:
@3: Akarsz tőle valamit, hogy ilyen incifinci módon állsz az egészhez? Növessz végre tököt a lábaid közé! Attól, hogy megkérdezed, hogy honnan van meg neki a számod, még nem történik semmi. A helyedben én is rákérdeznék, mert tudni szeretném, hogy kitől kapta meg és ha már ennyire érdekel, simán rá is kérdezhetsz, hogy miért nem tőled kérte.
2018. júl. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2: Lehet, viszont ez egy kis közösség, minden nap találkozunk mindenkivel, kivéve aki beteg vagy szabin van. Ha olyan dolog van, akkor általában a munkahelyen meg tudjuk beszélni a másikkal. Olyan szokott lenni, hogy ha többen megyünk valahová, akkor ha még nincs meg a másik ember száma, abban az esetben kicseréljük (főleg ha különböző helyekre megyünk aznap), de olyan is volt, hogy helyettesítettem valakit, és ő is megadta a számát, hogy ha gond van, nyugodtan hívjam. Ezzel a csajjal is volt már úgy, hogy többen mentünk valahová kiküldetésben, és ott is simán elkérhette volna a számomat, hogy ha bármi adódik, akkor el tudjuk érni egymást, bár nem jellemző, hogy elkeverednénk egymástól, ha nem különböző helyszínekre megyünk. Lehet, hogy utána gondolta meg, nem tudom, mondjuk akkor mind egy kupacban mozogtunk, tehát nem állt fenn annak a veszélye, hogy valaki elkeveredik, vagy nem tudnak érte menni az adott helyszínre, mert akikkel elment, azok közül senkivel sem cseréltek számot, és az egyik emberkét itt rakták le, a másikat meg amott, a sofőr pedig nem tudja, hogy pl. mikorra kell visszamennie értük. Szóval még nem nagyon volt olyan helyzet, hogy annyira el kellett volna érnie engem.
2018. júl. 5. 22:13
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
jézus mária szent józsef
2018. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
@5: Ne a fingdarálással foglalkozz, hanem ha találkoztok, kérdezd meg és kész.
2018. júl. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

"és ott is simán elkérhette volna a számomat" - Elfelejtette... Te még soha nem felejtettél el semmit? Nem volt még olyan, hogy valamit meg akartál csinálni és későn jutott eszedbe?


Túl sokat kombinálsz. Nem akarsz regényt írni, vagy film forgatókönyvet?

2018. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#4: Azért sem akarom ezt tőle nagyon kérdezgetni, mert van valakije. Nyilván nem akarok tőle semmit, és kellemetlen szitut sem szeretnék, lehet, hogy ő is pont ezt akarta elkerülni, viszont ha a munkahelyen kb. bármikor odajöhet, ha fb-on is felvett ismerősnek, akkor el tud engem érni, nem szoktuk egymást hívogatni. Max. annyi volt, hogy a születésnapján felköszöntöttem, hétvégére esett, erre hétfőn korán reggel be is jött hozzám az irodába, pedig végig kellett mennie az egész épületen. Néha cukkoljuk egymást, volt, hogy megdicsért, hogy milyen csinosan járok, szóval jó viszonyban vagyunk, de ennyi, sosem tettem semmi félreérthetőt, és ő sem. Talán ezért szerezte meg mástól a számomat, viszont akkor is tudhatta, hogy egyszer úgyis kiderül, hogy megvan neki a számom, szóval nem értem...
2018. júl. 5. 22:36
 10/20 anonim ***** válasza:
2018. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!