Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok zavaró tényező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok zavaró tényező az, ha nem szeretek zenés helyekre eljárni, mint fesztiválok, koncertek, szórakozóhelyek és zenét se nagyon hallgatok?

Figyelt kérdés

Ritkán van kedvem zenét hallgatni, ha hallgatok is max 10 percig szoktam jobban szeretem a csendet. Ha házibuliban is vagyok azt szeretem, ha csak beszélgetünk és nem megy háttérzene közbe.

Viszont a hangos fesztiválokat, koncerteket és a szórakozóhelyeket nem tudom elviselni, én úgy vagyok vele, hogyha szereti akkor menjen, de ne akarja, hogy én is részt vegyek benne. Egyre több fiatalnál azt látom, hogy mennek volt fesztiválra, soundra, szigetre én rosszul vagyok az ilyen helyektől és nem bírom a nagy tömeget.


2018. júl. 8. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nyugi, ha jól nézel ki, a kutyát nem fogja érdekelni, hogy hallgatsz-e zenét
2018. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Koncert és koncert között is van különbség. Nem mindegy, hogy metál koncert, vagy komoly zenei koncert, vagy egyszerűen csak karácsonyi koncert.


A te dolgod. Számomra furcsa, hogy valaki ne szeressen zenét hallgatni, hisz a zenének jótékony hatása is van

a szervezetünkre.

[link]


Nekem bocsi, nem kellenél.


Én se járok ilyenre, hogy Sziget, Sound, Volt. De ettől függetlenül imádok zenéket hallgatni és rosszul érezném magam, ha nem tudnék párommal közösen zenét hallgatni, vagy elmenni ilyen programra.


De ez csak az én véleményem.

2018. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Én se jönnék veled össze. Nálam mindegy nap megy a rádió, ha utazok, a telefonomról a zene. Szeretek koncertekre, szórakozóhelyekre járni.
2018. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak ilyen férfival jönnék össze, mert én is ilyen vagyok. Nem is illenék össze egy olyannal, aki egész nyáron fesztiválról fesztiválra megy, szórakozóhelyekre, koncertekre jár, én meg közben otthon ülök. Én szeretek zenét hallgatni, de az már mindenkinek a magánügye, hogy a szabadidejében mit hallgat vagy hallgat-e zenét egyáltalán.
2018. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A teljes zene hiányt nem tudnám elviselni.


Időről időre rámtör a bulizhatnék, olyankor elmegyek bulizni(nyáron Park)

De a napi zene az kell, mert azzal billentem vissza a lelkem.

2018. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig jó a zene! Mikor motorozok és benyomom a megy a gőzőst úgy teszem lapra a mátrába, hogy csak na!
2018. júl. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sose voltam ilyen helyeken és nem is tervezem. Ha beülök valahova, akkor azért nem zavar, ha megy valami a háttérben. Kevés az a vendéglátóhely, ahol néma csendben kell ülni.
2018. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a zene az életem szerves része, szóval lenne ebből probléma együttélés esetén. De hátha találsz olyan nőt, aki hozzád hasonló.
2018. júl. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavar, hogy nekem meg fontos a zene (diszkót egyáltalán nem szeretem, fesztivált a közeg miatt nem, de koncertekre eljárok és otthon is hallgatok zenét vagy hangoskönyvet), és nem vered ki a díszhisztit azért, ha otthon éppen zenét szeretnék hallgatni (nekem az is jó, ha rajtam fejhallgató van), nekem nem lenne ezzel gondom. Illetve ha én elmennék koncertre, akkor tényleg hagyd és ne féltékenykedj utána - ez szerencsére párommal működik... ő nem ennyire zeneellenes, de kevesebb ingerenciája van kimozdulós programokra, mint nekem, de szerencsére nem akar visszahúzni se meg bizalmatlakodni se. Mert sok helyen ezt látom a legfőbb problémának, hogy egy srác, aki nem akar buliba/moziba/színházba/koncertre stb. menni, összejön egy csajjal, akinek igénye lenne rá, de visszahúzza, mert "én nem akarok, de nélkülem ne menjen, meg különben is, akkor biztos megcsal... rendes takaros nő nem megy el a párja nélkül"...
2018. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a visszahúzás inkább úgy szokott menni, hogy nyavalyog valaki, hogy azért nem megy helyekre, mert nincs kivel, majd ha lesz kivel, akkor megy, aztán összejön egy ilyen aktívabb valakivel, aki tényleg megy ide-oda, egyedül is akár, vagy megvan a bejáratott társasága, az elején még akár el is járogatnak, megy a nagy lelkesedés, hogy "mindenre rá tudsz venni", de a passzívabb szépen visszazuhan a saját állapotába, az aktívabb meg aktív marad, és akkor jön ez a visszahúzási kísérlet, a zsarolás, a veszekedések... stb. Nagy eséllyel szakítás a vége az ilyeneknek.

És egyébként tökmindegy, hogy ez milyen hobbiban merül ki, zene, sport, túrázás, színház... Kb. ugyanaz a forgatókönyv.

Ha valakiben valóban benne van az igény valamire, az magától is elkezdi csinálni, amint van lehetősége, akiben nincs, abban meg idővel elhal.


A kérdésre visszatérve, szóval én 10 évig énekeltem kórusban, bejártuk az országot, külföldön is voltam velük, voltak fellépések, versenyek, most táncolok és alkalmanként fel is lépek, tehát együtt élek a zenével, és csak úgy hallgatni is szeretem, elég széles a paletta. Amíg valaki nem próbál ebben visszahúzni, addig nincs baj, de jellemzően nem ez a tapasztalatom, szóval nekem lennének fenntartásaim ismerkedéskor egy ilyen emberrel kapcsolatban.

2018. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!